Новини та Акції

  • gallery

Релокація офісу чи команди в «Карпатію»

Релокація офісу в санаторій «Карпатія»

Блекаути не дають нормально працювати? Релокуйте команду в «Карпатію» (Закарпаття, село Шаян)! Це ідеальний віддалений офіс, перевірено ще під час пандемії. А в ці страшні часи ще й острівець безпеки і комфорту.

Переваги  релокації офісу та бізнесу.

1. Усі умови для життя і роботи

Найголовніше – у нас є потужний генератор. Незважаючи на відключення електроенергії, працюємо у штатному режимі – в номерах світло і тепло, постійно холодна та гаряча вода, працює швидкісний wi-fi, ресторан годує, лікувальний центр надає процедури. Можна жити повноцінним життям і працювати, незважаючи ні на що – робота робиться, дедлайни дотримуються, психологічний стан команди стабільний.

2. Окрема будівля для команди

Ми готові надати підприємству чи команді окремий 3-поверховий готельний корпус на 10 номерів. Номери просторі, обладнані усім необхідним. Якщо потрібно, в одному з найбільших номерів або у холі можна обладнати мітинг рум чи спільну зону для роботи.

Чудове місце для того, щоби сконцентруватися і працювати навіть ефективніше, ніж зазвичай – тихо, ніхто не відволікає, ніяких турбот, особливо якщо не читати новини :).

3. Безпека

«Карпатія» знаходиться у безпечній місцевості – це Закарпаття, 2 км від Румунії (член ЄС), великих інфраструктурних чи військових об’єктів немає. Навіть сирен повітряної тривоги не чути. Людей у міжсезоння досить мало. «Карпатія» має величезну, закриту від сторонніх територію посеред лісу.

4. Свобода від хатніх обов’язків

Час поїсти? Не треба іти в супермаркет, не треба готувати при світлі ліхтарика. Економимо час, харчуємося здорово і регулярно. Ось він – ваш обід чи вечеря, все свіже, смачне, з екологічно чистих продуктів. Хочете – дієтичне, хочете – ресторанне меню. Можна обрати із комплексних меню, можна індивідуально. До речі, 3-разове харчування включене у вартість путівки. А для інших хатніх робіт у нас є прибиральниця і пральня.

5. Користь для здоров’я

Скільки місяців ви нормально не спали? А в «Карпатії», кажуть, усім добре спиться. Вже одне це допомагає прийти до себе і почати ефективно працювати.

У вільний час можна збігати на лікувальні чи спа-процедури. Ванни, цілющі мінеральні води, соляна камера, фізіотерапія, різні види масажів, баня, інфрачервона сауна, косметолог – ваше тіло точно подякує вам за це. Спина перестане нити, плечі розправляться, тіло підтягнеться, обличчя посвіжішає і помолодшає.

Внаслідок тривалого стресу в багатьох людей з’явилися чи загострилися хронічні захворювання. І тут «Карпатія» точно допоможе. Повноцінна діагностика, консультації лікарів, великий перелік лікувальних процедур поставлять вас на ноги, а якість життя суттєво підвищиться. Хвороби органів травлення, обміну речовин, органів дихання, опорно-рухового апарату, алергії – це все до нас, за 2-3 тижні ви зможете відмовитися від медикаментів або суттєво скоротити їхній прийом. До речі, базові процедури теж включені у вартість путівки.

6. Зміна обстановки

Інколи одне це допомагає. Але на всякий випадок – ми регулярно запрошуємо психолога, який допоможе впоратися з ситуацією. Працює індивідуально і в групах. Під запит команди можемо організувати особливі активності чи тренінги.

У нас є територія, по якій можна пройтися, 2 теренкури. Можна половити рибу в нашому ставку, позайматися на тренажерах. Навколо гори, повітря кришталево чисте, аж солодке. Є можливість з’їздити на якусь цікаву екскурсію по Закарпаттю, для «виїзних» – відвідати на кілька днів Європу. Ніякого екстриму, суцільний релакс, антистрес і детокс.

Якщо ви хочете проживати тривалий час, і берете цілу будівлю, ми готові обговорювати особливі ціни. 

Є питання? Дзвоніть (067) 312-76-49.

Приїздіть, будемо раді вас бачити!

Бронювання

Комфортні номери европейського рівня чекають саме на Вас!

Ресторан

Ресторан та Гриль-Бар. У нас навіть дієтичне меню дуже смачне!

Оздоровлення

Цілюща мінеральна вода наповнена силою Карпатських гір.