Готель • Ресторан

 • gallery
 • gallery
 • gallery

Екскурсії мальовничим Закарпаттям

Нашого веселого та професійного екскурсовода люблять всі. Екскурсії мальовничим Закарпаттям залишать приємні спогади. От хто вміє кожну поїздку наповнити незабутніми враженнями! І кожного разу придумає щось цікавеньке, особливе. Ось тільки деякі з його маршрутів.

Екскурсія “Фетрофільцева фабрика” м.Хуст.

Не пропустіть унікальну нагоду відвідати старовинне місто Хуст та знамениту на всю Україну фетрофільцеву фабрику, де можна придбати екслюзивні капелюшки для себе чи у подарунок близьким! 

с. Шаян ᐉ м. Хуст ᐉ с. Іза ᐉ с. Шаян

 • Фетрофільцева фабрика (магазин)
 • Центр лозоплетіння
 • Оленяча та страусина ферми

Наступна зупинка – центр лозоплетіння Іза, де на власні очі можна переконатись, як старовинні традиції плетіння з лози живуть до сьогодні у виготовленні різноманітних сувенірів, товарів повсякденного вжитку, меблів, тощо. Ну і насамкінець неймовірна подорож на оленячу та страусину ферми, більшість звірей ручні, їх навіть можна годувати хлібом!

Подорож в минуле Замок «Паланок».

с. Шаян ᐉ м. Мукачево ᐉ с. Шаян

– Замок «Паланок»
– Пішохідна екскурсія по вул. Миру
– Палац князя Ференці Ракоці і графа Шенборна
– Російський драматичний театр
– Свято-Миколаївський жіночий монастир

Мукачево – одне з наймальовничіших і найвідоміших міст Закарпаття. У різні періоди місто входило до складу різних держав, що відбилося на його архітектурі, національно-етнічному складі, традиціях і звичаях населення. У ньому змішалися українська, угорська, польська, австрійська та інші культури, що й зробило місто таким неперевершеним і неповторним. Прикрашають місто два середньовічних замки: Мукачево або «Паланок» (XI ст.) та Чинадієво (XV ст.). 

с. Шаян ᐉ с. Нижнє Селище ᐉ с. Шаян

– Сироварня (виготовлення сиру по швейцарській технології)
– Нанківський Свято-Миколаївський чоловічий монастир

Ніхто Вам не скаже, коли в Карпатах почали виробляти сир, але всі точно знають, де знаходиться єдина діюча гірська сироварня. Вона розташована в 40 хвилинах їзди від санаторію «Карпатіїя». Крім дегустації натуральних, екологічно чистих та надзвичайно смачних сирів, сировари пропонують всім своїм відвідувачам вивчити унікальний досвід приготування сиру. Кожен учасник екскурсії може вивчити історію, особливості, технологію приготування сиру, а головне – сам виготовити цей чудовий поживний продукт. 

Нанківський Свято-Миколаївський чоловічий монастир вартий уваги через Нанківський образ Пресвятої Богородиці, що є одним з найбільш шанованих на Закарпатті. Він був виявлений у селі Нанково Хустського району, у місцевості «Полянка», в 1690 році. Згідно народного переказу, господар поля, де з’явилась ікона, пошкодував ділянку землі для побудови на цьому місці монастиря або каплиці в честь Пресвятої Діви. Ікону поставили на підводу, запрягли волів, але ті стояли, мов вкопані, бо були затримані Божою силою. Ікона ж залишила своє вибране місце в долині річки Хустець.

Виноградівський замок та термальний басейн

с. Шаян ᐉ м. Берегово ᐉ с. Яноші ᐉ с. Шаян

– Термальні басейни
– Виноградівський замок і палац магната П.Перенці.
– Дегустація натуральних 6-ти сортів вина

Згідно літописів Берегово є одним із найстаріших міст України. Відомий церковний письменник Папаї Паріз Ференц стверджував, що до поселення угорців тут мешкали римляни. Однак найбільше притягує туристів термальний басейн, який розміщений біля спортивної бази «Закарпаття». Температура води в басейні 32 – 34 градуси.

Вода природно подається із джерела, глибина якого сягає більше 1600 м. У басейні термальна вода із вмістом кремнію, азоту, хлориду натрію з високою мінералізацією. Тож проведіть час із задоволенням та принесіть користь вашому здоров`ю!

Екскурсія до мальовничого озера Синевир.

с. Шаян ᐉ озеро Синевир ᐉ с. Шаян

 • Міжгір’я: зупинка біля 500-річного дуба
 • оз. Синевир («Гірське око», 958 м над рівнем моря)

Синевир – найбільше з гірських озер Карпат. Його краса в людській уяві викликає найрізноманітніші образи. Тому місцеві жителі дали озеру не одну назву: «Морське око», «Перлина Карпат». Якщо поглянути на нього з висоти пташиного польоту, то відкривається дивний вид – насичена синя водна гладінь в зеленій гущавині лісів, з маленьким острівцем посередині. 

Озеро має форму серця, а оточено воно віковими буками і ялицями. Вода в озері настільки чиста, що можна бачити дно. Здалека вода здається яскраво-блакитною. Повітря тут як ніде, свіже і легке, наповнене ароматом хвої. Здається, що його зовсім немає, дихається вільно і легко. 

Екскурсія на водоспад Шипіт.

с. Шаян ᐉ водоспад Шипіт ᐉ с. Шаян

 • Пилипець, водоспад Шипіт
 • Канатно-крісельна дорога
 • Музей дерев`яних церков

За 10 км від залізничної станції Воловець та за 6 км від с. Пилипець Міжгірського р-ну, на річці Пилипець численними мальовничими каскадами спадає вниз 14-метровий водоспад Шипіт. 

Утворився водоспад внаслідок розмивання гірської породи потоком Пилипця, який знайшов вихід своїм водам в глибокій ущелині. Після споглядання цього неймовірного видовища та пересування по канатно-крісельній дорозі двері Музею дерев`яних церков відкриють вам свою таємницю…

Музей знаходиться у невеличкій кімнаті на території ресторанно-готельного комплексу «Аратта». Макети з дерева вирізьбив народний майстер Андрій Воробець. Більшість експонатів були знищені або згоріли, однак відтворені майстром за описами з книг. Справді є на що подивитись!

с. Шаян ᐉ смт. Тересва ᐉ с. Бедевля ᐉ м. Тячів

– Румунський ринок 
– Чоловічий монастир (тут можна придбати ікони з бісеру)
– Прогулянка по м. Тячів

с. Шаян ᐉ с. Калини ᐉ с. Шаян

– музей національного закарпатського одягу
– екзотичні фрукти на закарпатському городі
– частування медом та домашнім вином

Проживання

Комфортні номери европейського рівня чекають саме на Вас!

Лікування

Цілюща мінеральна вода наповнена силою Карпатських гір.

Харчування

Ресторан та Гриль-Бар. У нас навіть дієтичне меню дуже смачне!