Дозвілля

  • gallery
  • gallery
  • gallery
  • gallery
  • gallery
  • gallery

Нетиповий сімейний табір “Сила Карпат”

Відпочинок для мам та дітей

Ми надзвичайно тішимось тоді, коли можемо бути корисними та маємо можливість зробити когось щасливішими. А коли йде мова про мам з дітьми, то тут ми вже точно докладемо максимум зусиль, щоб забезпечити їх комфортне перебування та подарувати незабутні емоції.

Що таке сімейний табір “Сила Карпат”?

Сила Карпат – це нетиповий сімейний табір, організований ГО “Щасливі діти” за підтримки “People in Need Slovakia” у партнерстві з “Sign of Hope”,  який фінансується Федеральним міністерством закордонних справ Німеччини для родин, які постраждали від війни. Основна мета табору – це загальне оздоровлення та надання психологічної допомоги мамам та дітям, які тікаючи від війни, тимчасово проживають у Закарпатті.

На базі нашого санаторію “Карпатія” уже проведено 2 зміни дитячого табору по 10 днів “Сила Карпат”. Особливістю табору є те, що у ньому перебувають не тільки діти, але і мами. І це просто чудово! Адже тут якомога краще можна зрозуміти один одного, допомогти та підтримати.

Наш санаторій забезпечив родини комфортними умовами проживання, базовим лікуванням. У розпорядження мам та дітей ми надали футбольне поле, баскетбольний та волейбольний майданчик, відкритий басейн, амфітеатр, дитячий будиночок та ще багато всього іншого. За 10 днів учасники отримують консультації лікарів, оздоровчі процедури, щоденну групову та індивідуальну підтримку психолога, коуча, тренінг з професійної орієнтації, мистецькі майстер-класи тощо. Все, щоби відновитися, знайти опору, побачити перспективу та адаптуватися до нових складних умов.

Крім перебування у нашому санаторії команда ГО “Щасливі діти” забезпечила мамам та дітям відвідування найцікавіших місць нашого краю. Ми вважаємо, що даний проект надзвичайно корисний, потрібний та вчасний. Ми раді, що санаторій “Карпатія” має ще одну можливість допомогти нашій країні на шляху до Перемоги!

Проживання

Комфортні номери европейського рівня чекають саме на Вас!

Харчування

Ресторан та Гриль-Бар. У нас навіть дієтичне меню дуже смачне!

Оздоровлення

Цілюща мінеральна вода наповнена силою Карпатських гір.