Відгуки

Відгуки про санаторій «Карпатія»

Average Rating: 4.9 stars (based on 93 ratings)

Щойно з відпочинку

Щойно з відпочинку. Ми в повному захваті. Починаючи з відділу розміщення велика подяка менеджеру Ользі за фаховий підхід та знання своєї справи. Всі процедури неймовірні, особливо у виконанні медсестер Галини – вона є взірцем закладу, Олени та Олександри. Медсестрі Наталії потрібно підтягти свій рівень бо є питання. Окрема подяка бармену Олександрі, на ній тримається весь ресторан, свою справу знає бездоганно. Меню смачне, різноманітне, приємно що є вибір страв, побажання починати сніданки хочаб з 8:30, бо 9:15 то запізно. Бажано додати лавки для відпочинку бо існуючих замало. А загалом все чудово від розташування комплексу, охайної території, чистоти та білосніжної постелі в готелі. Всім подяка. Сподіваємось ще приїхати

Ковальчук Вікторія

Невозможно промолчать , очень хочется

Невозможно промолчать , очень хочется оставить благодарный отзыв и пожелать дальнейшего процветания !
Только вернулась домой после отдыха в санатории « Карпатия» . К большому сожалению , ввиду напряженного рабочего графика , удалось оказаться в этом месте очень небольшой срок . Но несмотря на это, никогда и нигде у меня не происходила столь глобальная « перезагрузка» .
Отличный сон на свежем, звенящем горном воздухе с прекрасными видами вокруг и пением птиц, целебная вода, которая благотворно влияет на организм , трехразовое режимное питание с подсчетом БЖУ ( иногда было настолько вкусно , что хотелось добавки , Александра и Даниэла , спасибо за то, что как феи исполняли даже такие маленькие пожелания) , внимательный , радушный и любезный медицинский персонал (Ирина , Александра , Галина и Надежда – спасибо огромное за Ваш труд) грамотные девушки администраторы , которые прислушиваются к желаниям гостей . Плюсы можно перечислять бесконечно . Вы оставили настолько приятное впечатление , что я мечтаю оказаться в этом волшебном месте снова !
Выражаю огромную благодарность за подаренное вами состояние блаженства, покоя и радости , что очень ценно в нашем нынешнем современном мире!

Дарья Русин

“Карпатія” – кожного у світі мрія

Між Карпатських вічних гір,
що так радують всім зір,
розмістилась “Карпатія”,
кожного у світі мрія.
Всі, хто тут відпочивають,
розуміють й добре знають,
краще в світі не знайти
відпочинку для душі.
Можна в лісі погуляти,
ягід та грибів зібрати.
Можна рибу половити,
в ресторані посидіти.
Відпочинок на всяк смак.
А для тіла ще й не так.
Процедур тут не злічити.
Можна тільки оцінити
професійність лікарів
та з рецепції майстрів.
Сестри з посмішкою всі
додають нам всім краси.
Хай на довгії роки
“Карпатія” процвітає,
а її весь персонал
щастя і здоров’я має.

Володимир та Вікторія Скоропаденко м.Кривий Ріг 11.10.23

Перший раз тут відпочивали. Рік

Перший раз тут відпочивали. Рік тому отримав травму невралгічного характеру. Проблема була у сидаліщному нерві. Терапевтом санаторію був запропонований біо-енергетичний масаж. Після повернення додому відчув позитивні зміни стану. Перевірю часом зміни, які відбулися. Якщо усе буде добре, можливо повернуся. Сподобалось усе. Особливо відмічу біо-енергетичний масаж та його виконання. Несподівані відчуття. Працівниця яка його виконувала, в процесі розповіла про його властивості. Сподобалось акуратне виконання, усі ділянки якісно опрацьовані.
Дякую усім працівникам!

Сергій

Велика подяка офіціанткі Галині за

Велика подяка офіціанткі Галині за ввічливість,турботу,чемність.Порхала між столами як бджілка.Привіт Галі від Алі.

Леонід Чуп

Місце куди хочеться повернутись) Відпочивали

Місце куди хочеться повернутись) Відпочивали і лікувались у жовтені 2022 року. Вражає краса місць, обслуговування адміністраторів на вищому рівні, високій професіоналізм медичного персоналу, смачна кухня, ідеальне прибирання котеджа. Дякуємо всім за незабутні осінні дні, Вашу гостинність.

Софія Петренко

Дуже приємний, ввічливий персонал, хороша медична база, є свій бювет

Дуже приємний,ввічливий персонал,хороша медична база,є свій б’ювет, прибирання в номері кожного дня, заміна постільної білизни (білої) кожні чотири дні, харчування у нас було дієтичне під замовлення. Але є і недоліки: територія не дуже впорядкована(місток поламаний, газони не підстрижені,), немає належної інформації про туристичні подорожі вихідного дня (відсутні стенди), їжа смачна, але запіканка з сиру з манкою це не дієтична їжа і таких прикладів можна навести багато,а порція каші (вони були кожного дня) дуже великі, салат з сирої капусти не смачний, відварних овочів було мало, олів’є ( до дієтичної їжі не відноситься) був більше схожий на картопляний салат. Але все-таки тут дуже гарно. Хочу окремо сказати про сам колектив і виразити слова подяки за їх працю – всі МОЛОДЦІ!!!! Якщо дасть Бог, то приїдемо ще.

Маргарита Базь

Отдыхали в санатории “Карпатия” в конце сентября

Здравствуйте. Отдыхали в санатории “Карпатия” в конце сентября – начале октября 2022 года. Это наш далеко не первый отдых в данном санатории . “Карпатия” нам нравится возможностью отключиться от стремительно бегущего времени в современном мире, прочувствовать связь с природой, зарядиться положительными эмоциями, получить прекрасные оздоровительные процедуры (для жены – услуги косметолога). Всему этому очень способствует квалифицированный персонал: врачи – Анна Ивановна, Татьяна Ивановна, Светлана Михайловна; администратор лечебного отделения – Алиса; администраторы рецепции – Богдана, Марина; медсестры – Ирина, Надежда, Татьяна, Александра, Наталья, Алёна, Валентина; массажисты – Ольга и Вячеслав. Огромное им всем спасибо. Вместе с тем хотел бы отметить снижение качества уровня обслуживания в ресторане санатория “Карпатия”. Питались по ресторанному меню – полностью отсутствовала возможность выбора блюд (что принесут, то и ешь), причем отсутствует даже возможность посмотреть меню на день; несвоевременность обслуживания – иногда приходилось ожидать за пустым столом до 10 минут, пока принесут блюдо, также были случаи подачи холодных блюд; при заказе в баре (даже предварительном) иногда “заказ” так и не получали. Жалко, что в лечебном корпусе на баре сейчас не обслуживают девочки с рецепции, как было раньше. Тогда и использованная посуда быстрее убиралась и можно было обращаться чаще. А вообще очень приятно было увидеть знакомые доброжелательные улыбки персонала. Отдельное спасибо за вечер блюза и вечер поэзии.

Владимир  12.10.2022

Санаторій дійсно європейського рівня.

Санаторій дійсно європейського рівня. Все що відбувається в санаторії дуже вдало організовано та продумано. Головне те що в санаторії дуже потужна і доброзичлива команда, які намагаються допомогти людям. Все необхідне для відновлення здоров’я в наявності. До того ж ще й дуже гарна природа і комфортні умови для проживання. Якщо ви хочете покращити своє здоров’я то вам потрібно їхати саме сюди. Від усього серця хочу подякувати всій команді санаторію.

Олександр Базанов  02.10.2022

Хочу залишити своє приємне враження від відпочинку в санаторії

Доброго дня. Хочу залишити своє приємне враження від відпочинку в санаторії. Все зроблено максимально комфортно для відпочиваючих. Я вже вдруге відвідую це місце. Окрема подяка Алісі-адміністратору, масажисту – Оксані, її професіоналізм на висоті. А також офіціанту Марті-яка завжди швидко справлялася зі своєю роботою, довго очікувати не довододилося, за охайні столи, та її відповідальність. Дуже хотілося б, шоб всі офіціанти дівчата так справлялися. Бо є ті хто, не охоче виконує свою роботу і дуже повільно. Офіціант – Іван, працьовитий та дивися за порядком, від молодець. На лікувальних процедурах все злагоджено, дівчата дружні та організовані. Також прибиральницям готелю, за їх клопітку роботу, в номері завжди чисто. Ну а окреме захоплення і враження від відпочинку дуже позитивне, варте своїх коштів.

Марія Гальчак  16.08.2022

Хочу поділитися враженнями від відпочинку в санаторії Карпатія

Доброго дня! Хочу поділитися враженнями від відпочинку в санаторії Карпатія. Не написала відразу після приїзду додому , адже ми відпочивали з 30.06 по 09. 07. 22. В номерах 22 і 25. Санаторій знаходиться в дуже гарному місці, серед карпатських гір і мальовничої природи. Зустріли нас дуже привітно. Аліса на рецепшен молодець, з яким питанням не зверталися, завжди допомогала і посміхалася. Інші дівчатка також хороші, вибачте не запам’ятала всіх як звати. Лікувальний корпус дівчатка Ви всі супер, ніколи не чекали Вас більше однієї хв. Вікторія світленька, Вам окреме дякую , дуже відчувався Ваш професіоналізм. Велика подяка всім , хто готував іжу, офіціантам в столові , а також прибиральницям в номерах. Дякуємо керівництву санаторію за свято Івана Купала, було гарно і душевно Можемо сказати про всіх Вас тільки хороше, самі найкращі побажання Вам, ставайте дедалі ще кращими, розвивайтеся ще більше. Ми віримо , що ми ще обов’язково зустрінемося!

Тетяна Іванова  13.08.2022

Здесь действительно можно “выдохнуть”.

Здесь действительно можно “выдохнуть”. Сочетание прекрасной природы, отличного обслуживания ,а самое главное -лечения-дают возможность глубоко расслабиться за несколько дней. Особо хочется отметить работу медицинского корпуса. Здесь современное оборудование для физпроцедур, водолечение , массаж и озокерит  все очень продуманно и аккуратно. Большая заслуга в этом главврача Анны Ивановны очень активного и грамотного специалиста. Девочки медсестры и администраторы большие умнички! Очень внимательная врач, которая делает УЗИ. Также опытная косметолог, то на что обычно не хватает времени. Немаловажно-хороший кофе).

Алёна  27.07.2022

В січні 2022 ми відпочивали в санаторії “Карпатія”

В січні 2022 ми відпочивали в санаторії “Карпатія”. Сподобалось все: чудова природа, чисте повітря, смачна їжа, уважний та доброзичливий персонал. А саме головне ,я вражена результатом свого лікування. Я навіть не сподівалась на таке. У мене сколіоз з дитинства. Але після 7 процедур біоенергетичного масажу та 7 процедур ” 100 років без хвороб “,а також тайського масажу у мене таке відчуття, начебто мою спину розімкнуло. Зараз я зовсім по-іншому відчуваю себе у просторі. Дякую всім за прекрасний відпочинок і лікування! Всьому персоналу щастя і здоров’я!

Ольга  15.02.2022

Приїзджаємо вже вдруге, все дуже подобається

Приїзджаємо вже вдруге, все дуже подобається, приймають як вдома. Обов’язково будемо приїжджати і радимо всім відвідати санаторій Карпатія

Босенко Олег  10.12.2021

Прекрасний санаторій, відпочивали з дружиною

Прекрасний санаторій, відпочивали з дружиною 7 днів вже вдруге – задоволені сервісом, персоналом та лікуванням. Обов’язково повернемось наступного року!

Віктор  28.11.2021

Отдыхаем семьей в Карпатии с 2016 года!

Отдыхаем семьей в Карпатии с 2016 года! Стараемся каждый год, только в 2020 не были из за пандемии. В этом году приехали вновь. Очень благодарны всему персоналу, без исключения! Очень тёплый, душевный приём. Кухня вкусная, сбалансированная, номера чистые, просторные, уютные по-домашнему. Это наше любимое место отдыха! Воздух, природа, атмосфера- просто чудесные! Отдыхаем телом и душой. И самое главное- заряжаемся здоровьем и позитивными эмоциями. Уверенна, что и наши дети обязательно будут приезжать сюда со своей семьёй в будущем!

Елена  20.10.2021

Тихе спокійне місце!!! Все гарно організовано!

Тихе спокійне місце!!! Все гарно організовано! Персонал ввічливий! Дуже сподобалось! Рекомендую 👍👍👍👍👍

Анна  12.10.2021

Очень благодарна всему персоналу санатория “Карпатия”

Очень благодарна всему персоналу санатория “Карпатия” за чудесный отдых и лечение! Все приветливые и внимательные! А главный врач Анна Ивановна – профессионал своего дела. В санатории широкий выбор лечебных процедур. Особенно ценный кабинет реабилитации – современные приборы массажа и электротерапии! Больше всего покорил и помог избавится от боли в левой ноге – биоэнергетический массаж. Иван – просто волшебник! Общее впечатление о санатории очень положительное. Действительно, по процедурам, отношению персонала – вполне европейский уровень. Питание хотелось бы улучшить – больше овощей, диетическое на современном уровне. В ванных отделениях в некоторых местах низкие ступени, что затрудняет процесс захода/ выхода из ванны, особенно людям с ограничениями в движениях. Думаю скоро будут использоваться все больше одноразовые простыни и пеленки для оказания процедур. Обязательно запланирую еще приехать в этот чудесный санаторий еще раз! Природа замечательная! Воздух волшебный! А минеральная водичка очень целебная и мне подошла! Еще раз всем огромное спасибо!

Нина  02.09.2021

Все понравилось, сервис на высшем уровне.

Все понравилось, сервис на высшем уровне. Остановился в стандартном номере, номер отличный, постель чистая и мягкая, уборка номера каждый день, есть холодильник . Медицинский корпус идеальный, кабинеты в хорошем состоянии, для каждого индивидуальный подход, каждому даётся простынь и полотенца. Сервис на рецепции приветливый и дружелюбный. Питание среднее, сам ресторан уютный, соответствует современным международным стандартам, персонал заботливый. Удобное месторасположение, можно спокойно ездить на экскурсии по Закарпатью. Планирую отправить сюда своих родителей.

Dobrotolyubov Maxim  27.05.2021

Мы впервые отдыхали, оздоравливались в санатории “Карпатия”

Мы впервые отдыхали, оздоравливались в санатории “Карпатия”. Это чудесное место среди Карпатских гор в с. Шаян. Лечение отличное, большой выбор процедур. Бювет на территории. Питание 3-х разовое, разнообразное, вкусное, в номерах чисто и уютно. Обслуживание медперсонала на высшем уровне. Спасибо всем, приедем еще!!!! г. Кривой. Алаа и Виктор.

Алла Васильевна  16.02.2021

Отдыхали с 1 февраля 2021 года

Отдыхали с 1 февраля 2021 года. Прекрасный отдых и оздоровление. Все очень понравилось . Большой выбор лечебных и СПА процедур с нормальными ценами. Весь персонал доброжелательные и предупредительные люди. Процедури проводятся практически целый день без выходных . Весь медперсонал выше всяких похвал . Высокий и професиональный уровень. Девочки на рецепции просто молодцы! . Проживание комфортное, уборка номеров ежедневная, смена белья, полотенец по первому требованию. Питание ресторанное вкусное, гибкий график роботы . Приедем обязательно еще и друзьями. Всем советую. Твердая пятерка!

Тетяна  11.02.2021

Карпатія – чудове місце для відпочинку та оздоровлення.

Карпатія – чудове місце для відпочинку та оздоровлення. Тут є все – від власного бювету з Шаянською водою до всіх можливих фізіотерапевтичних процедур, гідропроцедур, а також всі види масажу, термальні ванни, соляна кімната та багато-багато іншого. Ресторанне чи дієтичне харчування, на території є озеро, де можна порибалити, цілюще гірське повітря серед хвойних дерев – все сприяє хорошому відпочинку та оздоровленню. Також хочу подякувати персоналу Карпатії – адміністраторам, медперсоналу, офіціантам за професійність, ввічливість, тактовність. Особлива подяка адміністратору Алісі за високий професіоналізм та щиру увагу до кожного гостя. Ми відпочивали на початку січня 2021 року, приїхали по пораді друзів, плануємо приїжджати і надалі, однозначно – рекомендуємо!!!

Надія Балабай  09.01.2021

Вчергове пройшов курс оздоровлення у санаторії «Карпатія»

Вчергове пройшов курс оздоровлення у санаторії «Карпатія». Дуже позитивні враження, як і раніше, залишились від професійного, толерантного, самовідданого ставлення персоналу санаторію до пацієнтів та до виконання своїх професійних обов‘язків. Порівняно з попередніми роками санаторій розширив перелік послуг за рахунок застосування новітніх апаратних процедур. Сподіваюсь найближчим часом повторити курс оздоровлення.

Шарапа Василь  25.12.2020

Дуже швидко промайнули мої «канікули». Санаторій «Карпатія» Шаян!

Дуже швидко промайнули мої «канікули». Санаторій «Карпатія»…Шаян! Казка в горах.Природа,Чисте гірське повітря!!! Івсе це поєднано із оздоровчими процедурами в санаторії. Зворушена уважним ставленням головного лікаря Ганни Іванівни, щиро вдячна!!! Обслуговуючий персонал- просто чудо! Уважні, лагідні, щирі!!! Дякую Вам, дівчатка 😊😊😊Процедури і процедурні кабінети не гірші європейських! Дякую за чудовий відпочинок. Гарного Вам Нового року, щасливого Різдва!!!

Герилів Марія  25.12.2020

Дякуємо “Карпатії” за чудовий відпочинок!

Дякуємо “Карпатії” за чудовий відпочинок! Два тижні серед мальовничої природи та в умовах сервісу європейського рівня проминули непомітно, значно покращивши стан здоров’я та настрій! Особливо хочеться відзначити роботу медичного персоналу на чолі з головним лікарем Ганною Іванівною Сидоряк, яка організувала безпечну та ефективну роботу в непростих умовах карантину. Колектив санаторію, надзвичайно привітний та самовідданий, в постійному пошуку, не зупиняється на досягнутому і щорічно впроваджує новітні методики лікування та оздоровлення. Цього року нас приємно вразили ванни з косинською термальною водою, комплекс процедур “сто років без хвороб” та новітній біоенергетичний масаж. Різноманітне та збалансоване дієтичне харчування санаторію є безперечною родзинкою відпочинку, а ресторанне обслуговування на найвищому рівні. Чиста та доглянута територія в оточенні гір, свіже повітря, тиша та спокій запрошують повертатися сюди знову і знов.

Ігор та Олена  27.11.2020

Ось і закінчився мій відпочинок в «Карпатії»

Ось і закінчився мій відпочинок в «Карпатії». Емоції переповнюють! Сподобалося абсолютно все! По-перше, розкішна територія. Озерце, де можна половити рибку, посидіти на лавочці, насолоджуючись осіннім сонечком. А за територією відразу буковий ліс. Повітря насичене запахом стиглого винограду, яблук, лісових ягід, грибів, трав. Зранку, крізь відчинене вікно чути спів пташок і легенький шум річечки. Релакс повний. Номер стандарт досить пристойний. Щоденне прибирання, заміна рушників. Чисто. Постіль білосніжна. Лікувальна база хороша. Все по запису. Дуже зручно. Процедур багато. Зручно, що бювет на території. Віолета Іванівна уважний лікар. Пояснила мені деякі тонкощі харчування, дотримання яких призвело до нормалізації роботи шлунка. Весь персонал ( абсолютно і без перебільшень) настільки уважний і чемний, що хочеться весь час їм дякувати. Харчування дієтичне повноцінне, різноманітне. Смачно. Особливо овочеві блюда. І сам вересневий Шаян- це щось неймовірне! Дякую «Карпатії» за те, що вона є! Санаторій, де тебе люблять!

Леся Сандул  24.09.2020

Відпочивали з дружиною в липні

Відпочивали з дружиною в липні місяці. Дуже задоволені. Всьому персоналу велика подяка за високий рівень надання лікувально-оздоровчих послуг, смачну кухню, розкішну та доглянуту територію,чистоту та комфорт номера. Бажаємо всьому персоналу та керівництву санаторія “Карпатія” успіху та процвітання. Так тримати! Радимо усім відвідати та відпочити в санаторії “Карпатія” Шаян.

Володимир. м. Тернопіль  18.08.2020

Клас! В санаторії подобається все!

Клас! В санаторії подобається все! Прекрасна природа! Дуже гарна і велика територія! Привітний персонал! Дівчатка виконають будь-які ваші забаганки і завжди готові прийти на допомогу! Чистота в номерах і у всіх корпусах! Лікувальному відділенню окремий величезний респект! Чималий комплекс процедур на будь-який смак! Я приїхала з донечкою минулого року заради соляної кімнати і не прогадала! Дякую нашому лікарю Ганні Іванівні за відмінно підібране лікування, адже при тому,що моя донька хворіла бронхітами по 3 рази на рік, що дійшло вже до гормонального інгалятора, то в цьому році ми від нього відмовились і хворіли лише раз! І цього року ми знову тут! І приїдемо ще! Мінусів нема! За два рази не бачила! Рекомендую всім, хто хоче класно відпочити сім’єю і оздоровитись!

Світлана  18.08.2020

Вітаю сердечно усіх потенційних відвідувачів санаторію “Карпатія”

Вітаю сердечно усіх потенційних відвідувачів санаторію “Карпатія”. Цей санаторій є справжнім діамантом Шаянського курорту на Зауарпатті. Ми вже в третє з родиною відпочиваємо в цьому затишному, мальовничому містечку і я впевнена, що це не останній раз. З кожним роком санаторій розширює спектр лікувальних процедур та все більше працює над асортиментом дієтичного харчування, а також все змістовнішими стають пішохідні екскурсії, які пропонцються довідвідування бкзкоштовно. Территорія компактна, тому дуже зручно відпочивати з маленькими дітьми. Наявний невеликий бесейн та справжня дерев’яна баня, яка додає санаторію особливого шарму. На території також є озеро, в якому завжди можна спіймати невеличкого карасика місцевим котикам на радість. Чудовий м’який клімат, зелений оксамит лісу та унікальна мінеральна вода роблять це місце еталоном затишного відпочинку.

Катерина Степанова  06.08.2020

Рекомендую санаторій ”Карпатія” для відпочинку та лікування.

Рекомендую санаторій ”Карпатія” для відпочинку та лікування. Хочу відмітити піклування та турботу персоналу медичного закладу! Особлива подяка головному лікарю – Ганні Іванівні за її уважне ставлення, швидке реагування та професіоналізм! Отримала незабутні враження від перебування в санаторії ”Карпатія”. Як тільки буде можливість, то обов’язково приїду сюди ще раз.

Наталія  05.08.2020

Щойно повернулися з «Карпатії»

Щойно повернулися з «Карпатії», 26.07. Залишилися задоволені відпочинком. Безперечно, найкращим у цьому місці є природа і люди. 😀 природі дякувати не буду, а ось дівчаткам-працівникам: Оленка (біоенергетичні процедури), Віта (озокерит), Ірина і Оксана (масаж ручний), Світланка (ванне відділення), Діана (фізкабінет) – добросовісні, приємні, делікатні працівники, що готові завжди прийти на допомогу. На рецепції Аліса теж варта уваги і подяки. Неприємні моменти також хочу зазначити, щоб адміністрація їх виправила. По-перше, жахливе освітлення котеджу в якому ми жили. Настільки економні лампочки в номері, що читати чи навіть грати в настільну гру НЕ-МО-ЖЛИ-ВО. По-друге, сантехніка в санвузлах бажає кращого (я про кран на біде якщо що, і туалет на 1-му поверсі) 😟. Стосовно харчування – можна миритися. Територія чиста, доглянута: косять траву, чистять басейн. На прохання швидко реагують і йдуть на зустріч. Вцілому задоволені. На «відмінно» не тягнуть, але тверду «9» можна ставити. Величезним ПЛЮСОМ була практично відсутність відпочиваючих, враховуючи карантинні умови, це було чудово. Ще раз ДЯ-КУ-Є-МО. Сім’я Мазур

Мазур Е. О.  30.07.2020

Цього літа відпочивала разом із моєю сім’єю

Цього літа відпочивала разом із моєю сім’єю та залишилась дуже задоволена. Особливо сподобалась робота персоналу, їхній професіоналізм та підхід. Також варто відмітити високий рівень надання лікувально-оздоровчих послуг. Розкішна та доглянута територія. Смачна кухня. Тут безпечно і дуже затишно. Рекомендую відвідати ще в цьому сезоні)

Вікторія  28.07.2020

Рекомендую санаторій Карпатія для відпочинку

Рекомендую санаторій Карпатія для відпочинку та лікування. Хочу відмітити піклування та турботу персоналу медичного закладу! Особлива подяка головному лікарю – Ганні Іванівні за її уважне ставлення та професіоналізм! А також адміністратору Ользі за якісне обслуговування та готовність допомогти в будь-який момент! Сподобалась неймовірно зелена територія, благоустрій, просторий та чистий номер, смачна їжа! Щиро дякуємо всьому персоналу! Бажаємо успіху та процвітання!

Михайло Клекта  21.07.2020

В минулому році відпочивали з внуками.

В минулому році відпочивали з внуками. І нам і дітям дууууже сподобалось! Дуже привітний весь персонал (Аліса,Богданка, з ними доводилось частіше спілкуватись), лікування санаторю прекрасне, харчування теж дуже смачне все і різноманітне. Дякуємо усім! Чекаємо нагоди, щоб знову приїхати у санаторій “Карпатія”.

Людмила  03.06.2020

Відпочивала з 20.01.2020 по 08.02.2020.

Відпочивала з 20.01.2020 по 08.02.2020. Тиша, спокій, затишок! Захоплюючі подих краєвиди! Гори, смереки до неба, повітря, лікувальна водиця! Чудове поєднання різних процедур з увагою та доброзичливістю лікарів, адміністраторів, медперсоналу, офіціянтів,кухарів і всього персоналу санаторію зробили свою справу-закохали мене в цей чудовий санаторій!Сумую за тобою,”Карпатія”!

Olena Vitalijvna  27.02.2020

Дуже добре відпочили всьо сподобалось

Дуже добре відпочили всьо сподобалось Житло отлічне пітанія також Лікування теж дуже хароше великий вибір процедур хороший персеонал всі добрі отзивчиві Отдих 10 з 10

Євгеній  10.02.2020

Нещодавно повернулися з Шаяну.

Нещодавно повернулися з Шаяну. В Карпатії оздоровлюємось четвертий раз ( це вже говорить за себе :)). Хочу подякувати всьому персоналу за гарне , чуйне ставлення , за атмосферу, яку створили для відпочиваючих . Повітрям надихатись нереально, природа милує око. Велика вдячність Гнепі Віолі Іванівні за професіоналізм і любов до людей . Чудовий лікар і гарна людина ! КУхня як завжди на висоті ! Дієтичне харчування дуже смачне. Окрема подяка ст. офіціанту Максиму . Все у нього дуже професійно і швидко . Саме такі люди створюють імідж закладу !!! На рецепції завжди адміністратори привітні, готові прийти на допомогу ( особливо Аліса і Оля ) з хорошим настроєм, який передається нам . УСПІХІВ ВАМ !!!! ТАК ТРИМАТИ!!!

Гроностальська Ірина  23.10.2019

Відпочивали з подругою в санаторії

Відпочивали з подругою в санаторії з 09.09-21.09.2019р. В Шаянах відпочиваю уже шостий рік, в Карпатії – вперше. Санаторій – чудовий, він дійсно європейський!!! Дуже привітний і уважний персонал, всі без вийнятку ! Всі процедури якісні, дієтичне харчування смачне, номер чистий, територія санаторію – це щось особливе !!! Велика вдячність лікарю – Сидоряк Ганні Іванівні , гол.лікарю – Оксані Петрівні, масажистам Олександру , Оксані і всьому персоналу санаторію. Ви професіонали! Ми обов”язково до Вас приїдемо в наступному році і будемо рекомендувати Вас всім знайомим.

Поліщук Наталія  25.09.2019

Зовсім недавно приїхали із Карпатії

Зовсім недавно приїхали із Карпатії, де відпочивали з 5 по 12 серпня з двома онуками. Залишились дуже і дуже задоволені від проведеного часу там. Надзвичайно прекрасна атмосфера, сервіс. Ми отримали масу позитиву від лікувальних процедур і від дуже приємного відношення медперсоналу! Завжди привітливий персонал нас зустрічав і на рецепції і на процедурах. Дякую прекрасному адміністратору Алісі,яка завжди готова допомогти у вирішенні любого питання! В ресторані дуже смачне, різноманітне дієтичне харчування. Дякую Руслану, при від”Їзді він нам гарно упакував в дорогу дуже смачну їжу. Залишилось у нас дуже багато приємних спогадів, онуки подружились із своїми однолітками. Обов”язково повернемось ще у наш санаторій. Радимо усім побувати у Карпатії.

Людмила  16.08.2019

Здравствуйте! Хочу поблагодарить весь коллектив санатория.

Здравствуйте! Хочу поблагодарить весь коллектив санатория за профессионализм, отличный сервис и приятную атмосферу. О санатории могу сказать следующее: хорошие уютные и чистые номера, красивая ухоженная территория, отличное лечение на новом оборудовании. Природа вокруг шикарная. НО! ЖЕМЧУЖИНА этого санатория – это удивительная женщина, поистине одаренный врач-реабилитолог – Марина Михайловна. Она смогла сделать то, что не мог сделать ни один врач на протяжении 20 лет. Огромное Вам спасибо за помощь, за отзывчивость. Дай Бог Вам здоровья, пусть Ангел-хранитель Вас оберегает. Всем у кого есть проблемы с суставами, позвоночником, спазмами внутренних органов, советую обратиться за помощью к Марине Михайловне. Не пожалеете!!!!! Также, обязательно посетите Релакс-зону, там отличные мио-стимуляторы и приятный персонал. Единственное замечание – это питание. Диетическое меню далеко не сбалансированное и не разнообразное, в ресторанном меню – два варианта на выбор, хотя после смены повара стало намного вкуснее. Лучше бы изменили на шведский стол. Тем более, что для мужчин большинство порций маленькие. Для тех, кому важен тренажерный зал, сейчас он там временно отсутствует, т.к. здание сгорело. Часть тренажеров поставили под навес на территории – бег.дорожка, велосипед, штанга… На сайте это не указано. Хорошее соотношение между ценой и качеством, так, что рекомендую. Выбирайте смело этот санаторий.

Анна Суслова  19.07.2019

Відпочивали в Карпатії наприкінці червня.

Відпочивали в Карпатії наприкінці червня. Три тижні пролетіли як один. В Карпатії були вперше. Довго обирали і не помилились. Відпочинок дуже сподобався. Чудове місце, мальовнича природа, гостинність господарів, тиша і залишок, якась особлива чарівна атмосфера. Оксано Петрівно, дякуємо вам за прийом, призначення процедур. Дівчата на рецепції завжди усміхнені, з ними завжди приємно спілкуватись, швидко та професійно вирішували всі питання. У процедурних кабінетах дівчата молодці. Підводний душ масаж це щось. Дієтичне харчування смачна і різноманітне. Максим завжди допомагав, завжди з посмішкою. Покоївка гарно прибирала, всі наші прохання виконувалися швидко і без жодних проблем. Від щирого серця дякуємо Карпатії і всім іі чудовим людям за незабутній відпочинок.

Дементьєва Ірина  07.07.2019

Брала путевку на себя и детей на лечение

Брала путевку на себя и детей на лечение в июне 2019. Только вернулись. Главное достоинство это природа и персонал. Абсолютно все приветливы, учтивы создают эффект “как-будто дома, и тут все знакомые”. Отдельное спасибо администратору лечебного отделения Алисе и старшему официанту Максиму. Столько раз выносили им мозг с переносами процедур, с тем что уезжаем срочно на экскурсию и нужно покормить детей – и всегда все сделано было с улыбкой и точно в срок. В номерах и в процедурных чисто, кормят вкусно. Питание диетическое но очень сбалансированное и вкусное. Большая территория, бассейн прямо под смереками. Очень колоритно. Удобно брать экскурсию прямо в санатории (по ценам то же что и везде), но никуда идти не надо, автобус приедет прям под ворота. Очень рекомендую как санаторий для пар с детьми. Отличный детский клуб (бесплатно) – малые не хотели уходить от туда, а я спокойно могла проходить сама процедуры. За что отдельное спасибо аниматору Александре. Нам очень понравилось – планируем следующий визит.

Ксения  02.07.2019

Відпочивали вперше в санаторії, обирали золоту середину

Відпочивали вперше в санаторії, обирали золоту середину, щоб і процедури, і гарна приророда, і комфортні умови, тому що ми з маленькою дитиною, а також профейсіний персонал. Ознайомившись з відгуками де більшість підкреслила в позитивному світлі всі вище сказані пункти, вирішили обрати Карпатію і не помилились. Були задоволені і територією, і тихою красивою природою, дуже сподобався новий ресторан та хлопці Максим та Руслан – виконують свої обов’язки з задоволенням і це відчувається (а дівчаткам працюючим у ресторані потрібно більше посміхатись та мати гарний настрій ). Також харчування повністю влаштовує, для дитини добирати не потрібно було, порцій батьків вистачало на 3х). Мед персонал дуже уважний та люб’язний, що ще більше сприяє діям процедур на організм. Ресепшен дівчатка теж молодці, посміхаються навіть на кінець нічної зміни. Одним словом, повернутись є бажання і це основний показник того, як працює Карпатія. Процвітання вам всім, ставати лише кращими і до нових зустрічей!

Юлія  21.06.2019

З нагоди професійного свята – Дня медичного працівника

З нагоди професійного свята – Дня медичного працівника хочу щиро привітати медичний персонал санаторію «Карпатія» на чолі із головним лікарем Фурман Оксаною Петрівною. Від усієї душі зичу Вам міцного здоров’я, успіхів у роботі, сімейних гараздів,щастя, благополуччя. Нехай збудуться всі Ваші задуми, а віра і оптимізм завжди залишаються з Вами! З професійним святом вас! З повагою, Тетяна А. Відпочиваю та лікуюсь в санаторії вже другий раз. В цьому році з 20.05.19.по 01.06.19.

Тетяна А. 16.06.2019

Хочемо від щирого серця подякувати

Хочемо від щирого серця подякувати за відпочинок в санаторії “Карпатія”, відпочиваємо не вперше, але хочемо подякувати всьому персоналу за добре ставлення, за атмосферу яку зробили для відпочиваючих. Дитина не встигла ще відїхати, а вже планує наступний відпочинок. Дуже дякуємо Алісі та Олі, офіціанту Максиму. Нашій подружці медсестричці Ані. А особливо лікарю якого послав нам сам Господь Марина Михайлівна, низький уклін Вам за Вашу безцінну допомогу, за золоті руки, за людяність та допомогу кожному, ми обов’язково знову приїдемо сюди. Щиро дякую керівництву за високий професіоналізм своєї справи.

Юлія  13.06.2019

Отдыхаем здесь уже 4 год подряд!

Отдыхаем здесь уже 4 год подряд! Благодарю руководство, а в частности Ирину, за то что всегда предоставляет нам качественный и спокойный отдых, если есть какие-то вопросы, всегда помогут и пойдут навстречу! Новый ресторан порадовал нас!!!Благодарность Максиму за его подход в работе, всегда с улыбкой он Вас встретит и обслужит на высшем уровне! По поводу лечения-в этом году нам посчастливилось познакомиться с реабилитологом Мариной!!!У ребёнка было плоскостопие-Марина справилась за несколько посещений!!!!Доктор от бога! Который, умеет правильно поставить диагноз! Благодарю Карпатию-к Вам хочется возвращаться и советовать Вас друзьям!

Наталья  13.06.2019

Вместе с женой проходили лечение

Вместе с женой проходили лечение и питались в «Карпатии» с 10.05 по 28.05.2019. Очень понравилось. Воспитанный и доброжелательный персонал, начиная со стойки администратора. Хорошо организовано лечение в современно оборудованном главном корпусе. Кроме лечения проблем ЖКТ при помощи диетпитания и отличной Шаянской минеральной воды, нам повезло встретить в «Карпатии» специалиста реабилитолога по проблемам позвоночника Марину Михайловну. Благодаря ее природному дару, медицинскому образованию и большому опыту работы ей удалось найти настоящую причину и «выстроить» мой позвоночник заново без операции и массы лекарств. Сейчас продолжаю выполнять упражнения, которые мне порекомендовала Марина Михайловна. Спасибо ей огромное за помощь. Живу в Киеве, посещал до этого многих врачей и массажистов, но без устойчивого результата и даже без постановки точного диагноза, т.к. у каждого врача он был разный, хотя нога переставала работать совсем и боли в спине усиливались. Кстати, моей жене Марина Михайловна тоже помогла и вернула подвижность суставам и позвоночнику. Питание в «Карпатии» тоже очень хорошее. Умницы повара сумели сделать диетпитание вкусным. Официанты очень вежливые и идут навстречу пожеланиям отдыхающих по диетпитанию. Спасибо всей «Карпатии» за хороший отдых и лечение.

Виталий и Елена  02.06.2019

Відпочивали в санаторії вперше, враження позитивні

Відпочивали в санаторії вперше, загальні враження позитивні, прекрасне місце розташування, велика власна територія, мальовнича природа в оточенні гір та неймовірно чисте лісове повітря, словом природа там заворожує. Корпуси нові, умови проживання досить комфортні, неймовірно привітливий персонал. Для загальнооздоровчого відпочинку саме те, але якщо маєте серйозні проблеми наприклад як я з КШТ, то тут вам не нададуть високваліфіковану допомогу в екстреному випадку загострення , відношенням лікаря-куратора до моїх звернень я залишилась незадоволена. Мені пощастило, що мене реально врятувала від болючих спазмів та ускладнень лікар-реабілітолог Марина Гирба, ніколи раніше, не вірила що массажем можна зняти біль і спазми, ця жінка просто чарівниця щиро вдячна їй, та рекомендую як професійного спеціаліста.

Наталія  05.05.2019

Отдыхали в Карпатии уже второй раз

Отдыхали в Карпатии уже второй раз. В этом году с 16.04 по 28.04. Отличный санаторий с хорошей лечебной базой! Особенно приятно – это прекрасное отношение всего персонала . Все очень приветливые, готовые помочь в любой ситуации. Особенно хочу отметить администраторов лечебного корпуса Олечку и Алисочку. Прекрасные профессионалы своего дела. Виртуозы, которые отлично владеют не только своим компьютером , но и могут подменить своих коллег на любом участке ( в ванном отд., физ. каб. и т.д.). Прекрасной души человек Анечка из кабинета электропроцедур (помним её по прошлому году как хорошего массажиста)! Отличные массажисты Оксана и Павлина! Виктория ( каб. озокерита и спелеокомната) !.Девочки из ванного отд.(не успела узнать их имена) ! Хочется отметить администраторов, горничных , охраников ,поваров и всех-всех сотрудников Карпатии! Отличные официанты в ресторане Максим и Руслан ! Питание диетическое очень вкусное. Порции большие. Для тех, кто приехал действительно подлечиться, питание отличное! Номера уютные, оборудованы всем необходимым . Каждый день уборка. Было очень приятно, когда каждый номер получил на Пасху пасхальное поздравление от руководства санатория в виде пасочки и крашенок ! А так же всем желающим был предоставлен бесплатный транспорт для поездки в церковь. Большое спасибо за отличный отдых и лечение руководству Карпатии, глав. врачу Оксане Петровне и конечно же всем-всем сотрудникам! Так держать!!!

Наталия  03.05.2019

Чудовий відпочинок. Я була приємно здивована.

Чудовий відпочинок. Я була приємно здивована наявністю різних процедур. Мені деже спродобилися гідро-масажні та вуглеводні ванни. Обслуговуючий персонал завжди піклувався про мій комфорт та гарний відпочинок. Дієтичне харчування будо дуже смачним, а офіціанти в Колибі просто супер. Після 2х тижнів я не тільки відпочила але й оздоровилася і покращила стан свого здоров`я.

Андріанна  20.02.2019

Відпочивала у санаторії в кінці жовтня

Відпочивала у санаторії в кінці жовтня на початку листопада 2018. Дуже сподобалося! Дуже привітний і уважний персонал, хороші якісні процедури. Тому висловлюю велику подяку всьому персоналу і особливо лікарю Віолі Іванівні за прекрасне ставлення і професійність! З повагою, Головченко Марія Григорівна.

Марія Головченко  10.12.2018

Відпочивали сім’єю вже 3-ій раз цього літа

Відпочивали сім’єю вже 3-ій раз цього літа, повертаємось із задоволенням. Повітрям надихатись не можна, природа милує око. Маючи двох дітей-футболістів, для мене важливе наявність поля, постійної “команди” з числа інших дітей-відпочиваючих і звісно басейну. Бігаючи, купаючись та приймаючи процедури діти оздоровлюються і це те, що потрібно літом. Але цього року була неприємно вражена рішенням адміністрації санаторію перенести футбольне поле з ідеального місця – трав’яна галявина (яка так і “гуляла” цього року) на місце тенісного майданчика, який вкритий червоним насипним покриттям. В результаті діти протягом 2 годин щоденно дихали жахливою червоною пилюкою, приходили у червоному одязі і самі червоні (на жаль, фото не зробила, але дівчатам на ресепшен демонструвала результат наживо). Дивує, як фаховий склад лікарів санаторію закрили на це очі. Я навіть і не знаю напевне, чи соляна кімната очищувала легені дітей після червоної пилюки чи перед загартовувала, гоуючи до наступної зими. Дуже сподіваюсь, що наступного року з цим не стикнемося. Дякую.

Олеся  09.12.2018

Нещодавно закінчився наш відпочинок у санаторії «Карпатія»

Нещодавно закінчився наш відпочинок у санаторії «Карпатія». Відпочивали сім’єю з дітьми. Хороший санаторій для людей, яким потрібна мінеральна вода, природа, спокій та відпочинок від бурхливого міського життя. Сподобався номер, дуже сподобалося дієтичне харчування (смачне і різноманітне) процедури, лікарі, обслуговування все на вищому рівні! Велика і доглянута територія! Дякуємо за приємний відпочинок в санаторії «Карпатія»! Обов‘язково приїдемо знову!

Наталья  26.10.2018

В Карпатії я зі своєю мамою відпочиваємо та оздоровлюємось другий рік поспіль

В Карпатії я зі своєю мамою відпочиваємо та оздоровлюємось другий рік поспіль, сподіваюсь що це стане нашою традицією і у нас буде можливість поїхати і у наступному році … Нам все дуже сподобалось: достатньо велика та охайна територія, де можна просто гуляти дихати цілющим свіжим повітрям та насолоджуватись чудовими краєвидами. Персонал привітний, уважний, кваліфікований. Процедури лікувальні та косметичні  виконують висококваліфіковані працівники. Хочу подякувати всім медсестричкам та масажистам ( Олександра, Анна, Світлана, Надія….). Велика вдачність Гнепі Віолі Іванівні, лікарю від бога, і просто, чудовій людині!!!! Кухня як завжди на висоті! Брали дієтичне харчування, все дуже смачно. Хочу подякувати офіціантам Дмитру та Михайлу, а також всім працівникам ресторану Колиба за хоч і дієтичну але дуже смачну їжу! Дівчата на рецепції Аліса та Оля просто супер!!! Обов’язково приїдемо до вас ще. Велика вдячність всьому колективу санаторію. Так що, їдьте і не вагайтеся, рекомендую усім!

Anna  23.10.2018

У санаторій “Карпатія” їздимо з чоловіком та внуками

У санаторій “Карпатія” їздимо з чоловіком та внуками по 2 рази на рік ( в листопаді-грудні та в березні). Вже 15 разів відпочивали тут. Збираємося пізньої осені знову їхати. Хворію бронхіальної астмою і тому саме в весняно-осінню пору їдемо до санаторію, щоб попередити загострення хвороби. Карпатія розміщена у мальовничому тихому місці Карпат, де чисте повітря, простора територія серед карпатських гір. В санаторії сучасна лікувальна база. Всі процедури розташовані компактно і зручно. Дуже унікальна соляна камера, завдяки відвідування якої у мене порідшали приступи бронхіальної астми. Саме завдяки цьому я відмовилась від прийому гормональних препаратів. Процедури відпускають вчасно без черг. А які чуйні, уважні та кваліфіковані лікарі. Особливо хочеться відмітити головного лікаря – Оксану Петрівну. Весь медперсонал дуже добре відноситься до відпочиваючих. На рецепції завжди адміністратори привітні ( особливо Аліса ) з хорошим настроєм, який передається нам. З бювету п’ємо цілющу мінеральну “Шаянську 4” та “Шаянську 242” воду. У ресторані “Колиба” завжди замовляє по дієтичне харчування, дуже смачно! Жили в номерах “Стандарт” та в Котеджі – всюди чисто і затишно. Спасибі всім працівникам “Карпатія” за наш чудовий відпочинок і оздоровлення! З повагою, Леся Іванівна

Леся Іванівна  19.09.2018

Окрема подяка Карпатії за офіціанта на ім‘я Максим

Окрема подяка Карпатії за офіціанта на ім‘я Максим. Відразу відчуваваєш, що це не новенька людина у заклалі ;-)) Все у нього профессійно та швидко. Вміє дати грунтовні відповіді та надати вірні рекомендації щодо вибору страв. Відпочиваємо в санаторії родиною не перший рік і відразу стали його виділяти серед персоналу ресторану у кращу сторону. Молодець, так тримати! )) До речі, саме такі, як він і створюють позитивний імідж закладу. )))

Юрій  14.08.2018

Відпочивали без перебільшення у казковому місці

Відпочивали без перебільшення у казковому місці – санаторії “Карпатія”, де абсолютно все працює на оздоровлення та відновлення сил. Чудова природа, гарні краєвиди, професіоналізм та гостинність персоналу, чітка організація відпочинку та лікування… Це дійсно європейський санаторій в Україні. Щира вдячність усім працівникам санаторію за можливість відпочити на вищому рівні! Вже збираємося наступного року знову приїхати до вас!

Лариса, Світлана  05.08.2018

Хочу поделиться своими впечатлениями об отдыхе в санатории «Карпатия»

Хочу поделиться своими впечатлениями об отдыхе в санатории «Карпатия». Отдыхали с 29.06.18. по 11.07.18. При въезде в санаторий, первое впечатление, что ты попал в сказку, очень красивая природа, горы, чистейший воздух. В главном корпусе, при поселении, на ресепшен нас встретила обаятельная менеджер Богдана. Проживали в номере «стандарт», номер хороший, уютный, чистый, полностью соответствует описанию на сайте санатория. Обедали в ресторанном комплексе «Колыба». Питание трехразовое, диетическое, еды много, она разнообразная и вкусная. Для санатория – питание отличное, наедались всегда. Официанты молодые, симпатичные, вежливые ребята. Спасибо официанту Руслану, который всегда быстро и вежливо обслуживал наш столик. Теперь несколько слов о лечении. В санатории современная лечебная база, свой бювет с двумя видами минеральной воды «Шаянская-242» и «Шаянская-4». Минеральная вода и лечебные процедуры назначаются после консультации врача. Процедуры по времени нигде ждать не надо, все четко по назначению. По необходимости лечебные процедуры можно перенести на другое время. Главный врач санатория Оксана Петровна внимательная, приятная, приветливая, интеллигентная женщина. Весь медицинский персонал доброжелательный, вежливый и внимательный. Администраторы лечебного корпуса Алиса и Ольга быстрые, вежливые, всегда улыбающиеся и с хорошим настроением, рады помочь каждому кто к ним обратился. Спасибо девочкам!!! МОЛОДЦЫ!!! Теперь о территории санатория. Расположение санатория удачное и позволяет отдохнуть от всей суеты, машин, дорог и т.д., побыть именно в тихом, заповедном местечке. Территория санатория большая, чистая, ухоженная, много зелени и цветов, а воздух просто необыкновенный, которым невозможно надышаться. Также в санатории можно заниматься различными спортивными играми или ходить в тренажерный зал, есть озеро и бассейн. Были приятно удивлены – на день Ивана Купалы администрация санатория организовала для отдыхающих настоящий праздник. Было очень весело и интересно, мы искали цветок папоротника, плели венки, которые потом пустили в озере по воде, пели, танцевали, слушали национальные песни, пили очень вкусное закарпатское вино. Несмотря на вечерний дождь, было очень здорово, мы получили море позитива и незабываемых впечатлений. Спасибо, за приятный вечер!!! От отдыха в этом санатории остались только положительные впечатления и воспоминания. Чистый воздух, красивая природа, минеральная вода – залог здорового отдыха, а администрация санатория, медицинский персонал и все сотрудники заботятся о том, чтобы отдыхающим было комфортно и уютно отдыхать. ОГРОМНОЕ СПАСИБО ВСЕМ СОТРУДНИКАМ САНАТОРИЯ «КАРПАТИЯ»!!! ВЫ ЛУЧШИЕ!!!

Татьяна  26.07.2018

Дуже все сподобалось персонал дуже ввічливий

Дуже все сподобалось персонал дуже ввічливий. Особливо адміністратори та Ольга -менеджер бронювання. Відпочили , оздоровились . Все на найвищому рівні  організація, обслуговування , чистота по всій території, харчування. В майбутньому обовязково приїдемо ще. Дякуємо за відпочинок

Дарчук Семен Іванович.  03.07.2018

Тільки вчора повернулися з відпочинку

Тільки вчора повернулися з відпочинку, а думками ще у Карпатії. Коротко: сподобалося все, відпочинок – супер! Рекомендую всім!

Наталія  27.06.2018

Відпочивали в “Карпатії” в червні 2018 року

Відпочивали в “Карпатії” в червні 2018 року всією сім”єю. Повернулись задоволені, відпочили від повсякденної метушні, підлікувались. Дуже вдячні всім працівникам санаторію за гарне відношення та розуміння. Атмосфера в санаторії казкова та чаруюча: гарні краєвиди, м”який клімат гірської місцевості, смачне харчування, достойне лікування. Хотілося б висловити окрему подяку головному лікарю Оксані Петрівні Фурман за професійний підхід у лікуванні, адміністратору лікувального відділення Ользі та всім дівчатам на рецепції за допомогу та поради в перші дні перебування в санаторії (коли ще не знаєш куди йти та до кого звернутись під час проходження лікувальних процедур). Приємно вразили страви з дієтичного меню, так як були смачно приготовленні та вишукано подані. Також дуже вдячні офіціантам в ресторані “Колиба” : молодим, привітним, ввічливим хлопцям. Наступного року надіємось знову повернутися в “Карпатію” за новими незабутніми враженнями. Санаторій “Карпатія” заслуговує рекомендацій найкращим друзям і просто хорошим людям. Отже, всім рекомендуємо відвідати цей санаторій на Закарпатті у мальовничому куточку України.

Леся  20.06.2018

Відпочивали в Карпатіїї

Відпочивали в “Карпатіїї” з 10.05.18 по 24.05.18. Відпочили, оздоровились, набрались сил. Сподобалось все: організація, обслуговування, доброзичливість, чистота, чудова тереторія, відсутність черг на лікувальні процедури, харчування та лікування. Особливо сподобалось, що колектив – молоді професіонали. Молодці. Лікарю Гнепі Віолі Іванівні особлива вдячність. Чудовий лікар, чарівна жінка. Дякуємо. Обов’язково приїдемо ще та будемо рекомендувати всім знайомим та родичам.

Олена  27.05.2018

Вчера вернулась из санатория, уже в четвертый раз здесь!

Вчера вернулась из санатория, уже в четвертый раз здесь! Первый раз в мае(обычно февраль-март)очень порадовал весенний вид, как естественный, так и рукотворный-цветы в вазонах украсили всю территорию, коттеджи и балконы, свежевыкрашеные лавочки, стриженные газоны-порядок и красота! Еще конечно не мешало бы привести в порядок терренкур после зимы-расчистить тропинки, ветки убрать…. Заметили, что делается ремонт в коттеджах, еще из изменений мин.вода стала по электронным браслетам, так что теперь только “сколько доктор прописал”, с собой не наберешь…. появились новые процедуры лимфодренаж, массажер для стоп, в холле возле бара можно в любом количестве выпить свекольный настой(полезный и приятный напиток)мелочь, а приятно. Показалось, что мед.персонала стало меньше, много новых, но все такие-же обходительные и приятные. Так что порадовало, что санаторий  развивается. В ресторане все так-же вкусно и разнообразно, правда совсем исчезла домашняя выпечка -к чаю только печенье, что огорчило. В этом году попали на майские праздники, поэтому отдельное спасибо за праздничное настроение-незабываемый вечер у “ватры”под прекрасные национальные песни коллектива из Хуста “Хустяне” и очень вкусное закарпатское вино, было здорово!А накануне для детей, да и для всех любителей шоу мыльных пузырей! Приятно, что в этом сезоне встретили несколько семей с которыми отдыхали в прошлом году, значит нравится не только нам!С ностальгией о Карпатии и наилучшими пожеланиями, спасибо за прекрасный отдых, вернемся обязательно!

Елена  04.05.2018

Мы отдыхали в санатории зимой

Мы отдыхали в санатории зимой, в период рождественских праздников. Покорило все!!! Девочки на ресепшен очень приветливые, профессиональные, решали все вопросы оперативно. Очень красивая природа, горы, воздух. Диетическое питание роскошное! Очень вкусно и даже много) Главный врач Оксана Петровна очень внимательна, профессионал высокого класса. Очень хочется вернуться летом в санаторий Карпатия .

Гульнара  16.01.2018

Відпочиваю зараз в санаторії “Карпатія”

Відпочиваю зараз в санаторії “Карпатія”, сьогодні на дворі холодно, іде сніг, дощ, а в душі – тепло від того що ти на відпочинку, лікуєшся та приймаєш процедури, не думаючи як піти на ті процедури в такий холод, ти просто спустилась на перший поверх і все тут і одразу, без черг, криків, гвалту. Чисті ванни для гідромасажу та прийому мінеральних та трав”яних ван, в загальному тут все ідеально чисте. В цьому році Я скористалась послугою “путівка “Оздоровча”, яка передбачаєв вибір двох будь-яких процедур за один день відпочинку, які надаються в даному санаторії, так відпочиваючи 18 днів, у мене є можливість вибрати 32 БЕЗКОШТОВНІ процедури, які було поділено на мій вибір на 4 різновиди процедур /кожна по 8 разів/, в тому числі, які зазвичай не входять в путівку. Практично ти вибираєш, що тобі найбільш потрібно. Дуже дякую масажисту Ірині – золоті руки та професійне та людське відношення до своєї справи та відпочиваючих. Далі буде….

Світлана  13.12.2017

Санаторій дуже сподобався.

Санаторій дуже сподобався. Гарна доглянута територія, озеро для риболовлі, басейн, свіже повітря. Номера затишні та чисті. Процедури хороші, персонал ввічливий, Брали дієтичне харчування: дуже смачно, порції великі! Спасибі колективу і цілющій воді Шаянська.

Вікторія  13.12.2017

Відпочивали із чоловіком в квітні місяці цього року

Відпочивали із чоловіком в квітні місяці цього року. Зазвичай ми з чоловіком лікувались в іншому санаторії Закарпаття, але цього року вирішили спробувати відпочити в санаторії “Карпатія”. Насправді сподобалось дуже. Починаючи з першого спілкування під час бронювання путівок з адміністратором санаторію Олею і завершуючи прощанням із охороною – найкращі відчуття. Позитив в усьому. Кухня (незважаючи на дієтичне харчування) – смачна, різноманітна та приготовлена з душею, порції великі. Офіціанти привітні та обслуговування швидке. Колектив лікувального відділення , хоча і молодий в більшості, підібрано вдало, дівчата привітні, завжди напоготові допомогти. Особливо хотілося б подякувати лікарю Гнепі В. І. за небайдужість, професіоналізм, доброзичливість та позитивне ставлення до тих, хто відпочиває. Дякую також всім працівникам, які працюють на рецепіїї. Шановний весь колектив санаторію “Карпатія” – ви МОЛОДЦІ! Так тримати. Дякуємо за відпочинок!!!

Ольга  12.05.2017

Не буду повторять самые лучшие отзывы о Карпатии

Не буду повторять самые лучшие отзывы о Карпатии – они вполне заслуженны. Приезжаю сюда уже три года-пробовала и диетическое питание и ресторанное-всё ОЧЕНЬ вкусно и разнообразно. Порции достаточные (с учётом 3 блюд на завтрак, обед и ужин) в ресторанном варианте более чем- порцию я не могла осилить хоть и очень вкусно-по-домашнему всё красиво ,аппетитно оформлено. Есть возможность выбора из двух вариантов-поэтому не надоедает. Диета вообще отдельная тема(в первый приезд настроилась на кашки-малашки -пресно-однообразно, а оказалось, что диета может быть не только разнообразной а ещё и вкусной (запеканки по рецепту из Карпатии теперь делаю и дома) питание действительно здоровое -всё больше на пару, тушёное, свежие овощи-фрукты (несмотря на не сезон )и повторюсь всё очень вкусно! Обслуживание тоже на высоте (особое спасибо официантам Максиму, Виталику, Петру-очень вежливо, всегда с улыбкой и хорошим настроением ,быстро обслуживали)Так что с питанием, всё супер!

Елена  17.04.2017

Відпочивала в санаторії “Карпатія” в минулому році

Відпочивала в санаторії “Карпатія” в минулому році в березні місяці. Ідеальна чистота в номерах, щоденне прибирання, зміна полотенець за бажанням відпочиваюого /щодня/. Харчування в ресторані – смачні страви, естетична подача, та ввіливий обслуговуючий персонал. Я відпочивала в номері “Стандарт” – в номері передбачені білі махрові халати, в яких доволі зручно ходити на процедури. Процедури приймаються на першому на нольовому поверсі, що досить позитивно та зручно при любій порі року та будь-якій погоді. Територія санаторію доглянута, постійно прибирається. На рецепіції дівчата ввічливі, любі питання вирішуються швидко та якісно. Процедури розписуються логінчно з врахуваннням черговості та правильості прийняття. В загальному – попадаєш в казку безтурботного життя, де ні про що не думаєш, крім себе та свого здоров”я. Дуже дякую керівництву санаторію за гарний відпочинок, розуміння та турботу. З повагою Світлана.

Світлані  20.03.2017

Відпочивали родиною в серпні. Чудовий відпочинок.

Відпочивали родиною в серпні. Чудовий відпочинок. Залишились дуже задоволеними. Плюси: неймовірно гарна природа, нереальне повітря, персонал дуже вічливий, територія чиста, охороняється, не страшно вийти пізно вечором прогулятись, дієтична їжа дійсно смачна! Мінуси: дівчата на рецепції розсіяні(плутанина з записами на процедури), полотенця “змучені”, їх пора замінити. На спелеотерапію пускають з мобільними, планшетами та іншими гаджетами і людям не пояснюють, що розмовляти голосно не можна. Це реально дратує, коли ти намагаєшся розслабитись, а люди галдять! Музику на спелеотерапії інколи забувають вмикати. Хоч і були недоліки, але в цілому дуже класно! Повернемось!

Ольга  11.03.2017

Приезжаем в Карпатию 2-3 раза в году

Приезжаем в Карпатию 2-3 раза в году как к себе домой! Место- самое тихое и чистое т.к в конце поселка Шаян, территория большая можно и не выходить за пределы санатория. Котеджи для проживания оборудованы всем необходимым, зимой очень тепло в них. Питание разнообразное мы часто берем диету и вполне хватает. Персонал очень вежлив, процедуры беру не все… воздух лучший лекарь в этом месте! Если нас нет в городе все друзья знают где мы! Рекомендуем санаторий Карпатия в первую очередь друзьям и знакомым. Всегда рады вернуться в любимое место! Отдельное спасибо девочкам на рецепшене большие умнички!!! Всегда Ваши Алла и Александр!

Алла  08.01.2017

Відпочивали в Карпатії в кінці серпня 2016 року

Відпочивали в Карпатії в кінці серпня 2016 року. Залишились дуже задоволені, вічливий персонал, хороша кухня, все на належному рівні. Дівчата на рецепції завжди раді допомогти. Розважальна програма просто супер. Номери досить прості ( на четвірку), але дуже чисто. Обов`язково повернемось в наступному році.

Анна  18.12.2016

Відпочивали в санаторії у серпні

Відпочивали в санаторії у серпні 2016 року вдвох з чоловіком. Були приємно вражені ввічливістю персоналу. Можемо залишити тільки самі позитивні відгуки: чудовий лікувальний комплекс, все чітко з розкладом, смачні страви ( і це реально дієтичне харчування), у адміністратора для всіх відпочиваючих на безліч різних прохань одне ключове слово “Звичайно;)”,хороший корт, і озеро. Рекомендуємо санаторій “Карпатія” для сімейного відпочинку і відновлення сил.

Оксана  06.09.2016

Велике задоволення отримую від оздоровлення

Велике задоволення отримую від оздоровлення в санаторії “Карпатія”. Відмінна організація лікувального процесу, дієтичного харчування, роботи персоналу. Дуже привітні і витримані працівники рецепшена, чому я кажу витримані, тому що, культура виховання деяких відпочиваючих, бажає бути кращою.

Людмила  16.08.2016

Очень понравился отдых в Карпатии

Очень понравился отдых в Карпатии, были уже во второй раз. Удачное расположение, большая ухоженная территория, очень доброжелательный и профессиональный персонал, всегда готовый помочь. Тихо, спокойно, комфортно и уютно. Хорошо организованы поездки и экскурсии. Рекомендую!

Татьяна  16.08.2016

Відпочиваємо в “Карпатіі” всією родиною щорічно

Відпочиваємо в “Карпатіі” всією родиною щорічно, починаючи з 2013 року. За моєю рекомендацією в санаторії “Карпатія” відпочивали родини наших друзів, були щиро вдячні за рекомендацію. Буду небагатослівним- все добре. Дякуємо. З повагою.

Віктор  06.07.2016

Віпочинок в Карпатії, маса приємних відчуттів

Віпочинок в Карпатії маса приємних відчуттів. Природа, свіже повітря, приємний персонал працівників. Дякую керівництву санаторія за молодіжний колектив, за приємне спілкування і відношення їхне до відпочиваючих. Природа не описуєма тільки встигнути скрізь побувати і все побачити. Хто поїде з перших днів ходіть в гори і їдьте на термальні води. Відлежуватися часу зовсім немає. Дякую за смачні дієтичні блюда. Залишилося море спогадів і маса задоволення. Розташований санаторій в дуже хорошому місці для відпочинку Шаяни Закарпаття. Їдьте,відпочівайте!!!!!!

Людмила  23.05.2016

Отдыхали в санатории “Карпатия” на майские

Отдыхали в санатории “Карпатия” на майские. В основном все понравилось, хорошее диетическое питание. Вкусная, полезная и не жирная пища. Красивая ухоженная территория, много спортивных развлечений для взрослых и детей. Вцелом хочется опять вернутся в следующем году, но: – если перестанут пускать отдыхающих с собаками (это ужас, постоянный лай, ор, кучки гавнеца на лужайке где играют дети, что может привести к тяжким последствиям) – если не поставят москитные сетки на окна (много на насекомых залетают в номер) – если бассейн будет с подогревом Спасибо.

Віктор  09.05.2016

Только вернулись из Карпатии и уже скучаем!

Только вернулись из Карпатии и уже скучаем! Понравилось всё!!! Профессиональный, вежливый и внимательный персонал и в лечебном корпусе и в ресторане-все заботятся чтобы гостям было комфортно. Особенно хочется отметить администратора Алису-очень доброжелательная и толковая девушка. Питание просто супер-никогда-бы не подумала что диета может быть такой вкусной, разнообразной и сытной (ещё и выбираешь из 2х вариантов чего больше хочется) Лечебные процедуры на высшем уровне современное мед.оборудование, чистота, молодые улыбающиеся лица вообще оздоравливает всё! Ощущение такое что всё внимание только тебе.Процедуры по времени нигде ждать не надо,если ты не успеваешь на процедуру на своё время(мы уезжали на экскурсию)-всегда пойдут навстречу можно перенести. И вообще с любыми вопросами обращаешься на ресепшин оперативно решают в течении нескольких минут (лампочку заменить, отопление прикрутить и т.д.) Огромное спасибо экскурсоводу Сергею, массажисту Ане, всем медсестричкам и руководству за чудесный отдых!

Вероника  04.04.2016

Відпочивали з дитиною восени 2014 року.

Відпочивали з дитиною восени 2014 року. Дуже сподобалась територія Карпатії, ввічливий персонал та дуже правильний дієтичний стіл (для дитини було саме “те”). Впевнена, що влітку можна ще більше гуляти по території, плавати в басейні і таке інше. Соляна кімната – клас! Знаю, що туди приїздять постійні клієнти саме через високоякісні медичні процедури та цілющу воду. Раджу всім!

Уляна  16.02.2016

Отдыхали с детками в октябре в Карпатии

Отдыхали с детками в октябре в Карпатии. Ну что я могу сказать: природа и местность просто потрясающая, воздух чистейший, не могла надышаться. По поводу санатория: ну если без обмана, то санаторий это громко сказано,) профилакторий скорее всего. Но даже это фактор не нарушает баланс самого места, коллектив очень внимательный, все девочки внимательные и дружелюбные. Глав врач очень милая и приятная женщина которая заботится о каждом человеке на протяжении всего пребывания. Надеюсь сама санаторная база расширится к следующему году, особенно лечение бронхолегочных заболеваний. По питанию ничего плохого не скажу диета есть диета- я даже довольна , что не перегружала желудок. Если хотите кушать по жирнее , так доплачивайте и будет вам счастье. Правда нюансы конечно были, но я их решала на месте. По поводу жилья , уборка каждый день, белье и полотенца меняют, а вот обновить стены вам надо кровь из носа. Вообщем впечатление хорошее! Рекомендую!

Алина  10.11.2015

Відпочивали всією родиною в Карпатії.

Відпочивали всією родиною в Карпатії. Все сподобалося, чудова атмосфера, сервіс, розваги. Для дітей також було достатньо розваг. Кухня задовольнить навіть самих вибагливих, страви на мангалі просто чудо! Іван нас приємно вразив, то кухар від Бога! Жінка отримала купу позитиву від лікувальних процедур і теплого відношення медперсоналу. Все було на рівні! Залишилися приємні відчуття і спогади. Сподіваємося побувати тут ще. Рекомендую всім!

Володимир  15.10.2015

Были, ощутили, пробовали – все очень понравилось!

Были, ощутили, пробовали – все очень понравилось! Хотим и обязательно будем еще!

Тарас 15.10.2015

Побывали с подругой всего пару дней в санатории Карпатия

Побывали с подругой всего пару дней в санатории Карпатия, но успели насладиться прекрасной природой, уютной обстановкой, высоким уровнем сервиса в общем! Приятно было пообщаться с медперсоналом, который заботился о нашем здоровье и не только физическом. Питание тоже приятно удивило, большое спасибо всем, кто нас кормил вкусной, полезной, а главное здоровой едой! Отдельный “РЕСПЕКТ” мангальщику Ивану, который просто творил чудеса с продуктами. Такого шашлыка и рыбы вряд-ли можно найти в ресторанах Ужгорода! Молодец, так держать! Спасибо и обслуживающему персоналу ресторана за высокий профессионализм, чистоту и внимательность! Спасибо Мирославу, который своим исполнением и широтой репертуара не оставил равнодушным никого. А отличная подборка танцевальных композиций, всех, от мала до велика, вытянула на танс-пол! Отдельное спасибо директору санатория – Наталии Андреевне, которая сумела создать и поддерживать такую уютную, практически домашнюю атмосферу во всем, не маленьком, заведении!

Оксана 15.10.2015

Санаторій супер! Молодий уважний персонал

Санаторій супер! Молодий уважний персонал, класне харчування , переважна кількість молодих відпочиваючих, гарні номера. Приідемо ще. Зараз відпочиваємо у гірській тисі в квасах. Повний отстой, заносить ще совдеповським. Карпатія клас!

Люда Гуцал 04.07.2015

Итак! Да, это не Карловы Вары

Итак! Да,это не Карловы Вары и не Баден Баден, и до 4* уровня этому заведению еще далеко, НО!!!! За 560 грн. в сутки (около 25 дол. ) вы получаете все выше перечисленное и это просто ЗДОРОВО!!! Рекомендую!!!! Продолжение: Питание диетическое, трехразовое, разнообразное, достаточное и вкусное, дают 2-3 блюда на завтрак, обед и ужин, есть возможность выбрать из 2-х вариантов меню. Нам понравилось. Есть тренажерный зал, небольшой бассейн, лежаки, прокат велосипедов даже для детей и для них же самокаты, разные детские площадки с аниматором. Санаторий организовывает всевозможные экскурсии по Закарпатью и за рубеж – Венгрия, Словакия, Польша, при наличии визы, но если отдыхать дольше 10 дней они могут сами открыть вам шенгенскую визу. Бесплатная парковка, охраняемая территория санатория. Мелочи, которые нас порадовали : в столовке есть на каждом этаже микроволновая печь и если вы вдруг опоздали, то всегда сможете подогреть свое блюдо, в ванной есть электросушилка что очень пригодилось для сушки полотенец и выстиранных вещей, на каждом этаже есть гладилка с утюгом. Несколько минусов – плохой медленный интернет и слабое покрытие WIFI, нет связи МТС на всей территории санатория, плохие дороги в Шаяне.

o.j.f 18.08.2015

Відпочивали в санаторії з 10 по 20 серпня

Відпочивали в санаторії з 10 по 20 серпня. Досить пристойний відпочинок. Молодий, ввічливий персонал. Територія досить велика, під охороною. Залишали свої велосипеди і машину на парковці , ніяких зауважень. Проживали в основному корпусі, була спека, кондиціонер працював справно. Вода холодна і гаряча постійно. Харчувались в колибі по ресторанному меню, оскільки брали тільки готельне проживання + сніданки. Практично як домашнє харчування, завжди все свіже і смачне, з пилу/ з жару. Стосовно санаторних процедур – теж ніяких зауважень, достойний , молодий персонал сумлінно виконував свої обов’язки. Попередній запис, завжди вчасно були надані процедури. Цілком погоджуюсь з попередній відгуком, не Карлові Вари, але за такі кошти достойний відпочинок в українських Карпатах. Зважаючи , що останній раз відпочивали в Карпатах понад 8 років – побут і сервіс приємно вразив. Одне маленьке зауваження. Зважуючи на велику територію, басейн в санаторії досить маленький. Рекомендую!

Лілія 25.08.2015

Закарпаття це маленький рай на Землі

Закарпаття це маленький рай на Землі з надзвичайним колоритом, веселими піснями, невгамовними танцями, неземною природою, найдобрішими людьми, найгостинішим прийомом! З усім цим мене познайомив чудовий чоловік екскурсовод – Сергій. Це людина з феноменальним даром-донести доступно та цікаво до людину все багатство Закарпаття. Я була майже на всіх екскурсіях по Закарпаттю: Вечорниці, Синевир, Гуцульщина,Чорна Гора, Хустщина, Шаянські ліси, Водоспад Шипіт, Карпатський біосферний заповідник, Уголька, замки в Мукачево, все це залишиться в моїй памяті на все життя завдяки Сергію! Сергій, дякую Вам за все! Це було дуже цікаво, весело, незабутньо. Приїду ще незабаром.

Настя 01.09.2015

В Карпатії відпочивали на початку вересня

В Карпатії відпочивали на початку вересня. Залишились дуже задоволеними!!! Звісно є і мінуси, але вони мізерні і пов0язані лише з роботою персоналу ресторану Колиба. Замовлення доводиться чекати мінімум 25-30 хв. Однак готують смачно. Персонал в санаторії дуже вічливий. Процедури розпочинаються вчасно. Хочеться відмітити професіоналізм масажиста Юрія! Це дійно справжій спеціаліст своєї справи. Прочитала, що дозілля доводится влаштовувати собі самому. І дуже здивувалась. Санаторій організовує прогулянки буковим лісом, БЕЗКОШТОВНО. В Києві ніхто вам не буде проводити екскурсію безкоштовно!!! Проводить їх екскурсовод Сергій. Це надзвичайна людина. Дійсно екскурсовод від Бога!!! Людина, яка любить свій край, свою землю. Розповідає надзвичайно цікаві речі! Ми також їздили на екскурсію з Ерней Лаз. Тематика: Гуцульщина Закарпаття! Дуже сподобалась. Всім. хто не відпочивав в Карпатії, рекомендую. Ви не пожалкуєте, що обрали саме це місце відпочинку в Карпатах. Надзвичайне повітря і атмосфера!

Анна 21.09.2015

Отдыхали с маленьким ребёнком в начале мая

Отдыхали с маленьким ребёнком в начале мая, все было очень комфортно и спокойно, приятно удивил контингент отдыхающих санатория) мы остались довольны, не исключено что приедем ещё. Спасибо 😉

Наталья 30.05.2015

Встречали Новый год в Карпатии

Встречали Новый год в Карпатии хочу сказать, что это мой лучший новый год за последнии лет 10)) Организовано все на уровне, ведущая Виктория молодец! И вообще, нам все понравилось приедем еще!

Наталья 05.01.2015

Проживали сімєю в с.Шаян, знімали котедж.

Проживали сімєю в с.Шаян, знімали котедж, до Карпатії ходили на процедури, пити воду та на сніданки-вечері, у Колибі дуже привітний персонал,дякуємо! Окремо хочу подякувати мед.працівнику Соколовій Тетяні справжній майстер своєї справи!!! Техніка виконання підводного масажу саме у її виконанні-найкраща! Потім відчуваєш себе на всі 100%!

Інна – 10.12.2014

Приїхала в «Карпатію» з болями в спині.

Приїхала лікуватись в «Карпатію» з болями в спині. Ніби нічого там нема страшного, а болить – жах! Чесно скажу, через пару днів мала трохи загострення, але поговорила з лікаркою, вона трохи поміняла процедури, а я стала чітко виконувати все, що кажуть, без самодіяльності, і відпустило. Та не просто відпустило, а взагалі

Наталія Петрище

Ваша думка для нас дуже цінна! Нам дуже важливо отримувати від вас зворотній зв”язок. У першу чергу, ми радіємо, якщо вам все сподобалось у санаторії “Карпатія”, і у вас є бажання повертатись до нас на відпочинок та лікування знову. Тішить, коли на нашу адресу звучать теплі слова, вдвічі приємніше коли ці відгуки від постійних відвідувачів. Ми дуже цінуємо кожного з вас. Щиро вдячні за всі ваші відгуки, побажання та зауваження, адже вони допомагають нам стати кращими! 

Залишити відгук

Strong Testimonials form submission spinner.
rating fields
Оцініть ваше перебування в санаторії Карпатія
Ваші відгуки допомагать покращити сервіс