Ціни

Санаторій «Карпатія»

Наші ціни ᐉ Готельне проживання • Санаторно-курортні путівки • Дозвілля • Лікування • SPA процедури

ГОТЕЛЬНЕ ПРОЖИВАННЯ
САНАТОРНО-КУРОРТНА ПУТІВКА
ЛІКУВАННЯ
ДОЗВІЛЛЯ

Вартість готельного проживання в санаторії вказана за номер при розміщенні 2-х осіб

Тарифи на готельне проживання включають: проживання на двох осіб, користування літнім басейном та автостоянкою. Харчування, лікувальні процедури – за відповідним прайсом.

При виборі тарифу “Готельне проживання” додатково оплатується туристичний збір в розмірі  20,10 грн./доба/особа.

26.06.23-27.04.24
«СТАНДАРТ»
1430 ₴
«СУПЕРІОР»
1690 ₴
«2-х кім. ПОКРАЩЕНИЙ»
2170 ₴
"ДЕЛЮКС"
2170 ₴
«ЛЮКС-КОТЕДЖ»
2510 ₴
Додаткові місця
Діти 5-10 р. 150 ₴
Діти 10-16 р. 200 ₴
Дорослі 16+р. 300 ₴
Курсівка
Курсівка 650 ₴

Курсівка передбачає триразове дієтичне харчування та базове лікування на одну людину для осіб, які не проживають в санаторії.

Комплексне харчування (без лікувальних послуг) :
дієтичне харчування (сніданок, обід, вечеря) — 470 грн/доба/особа
ресторанне харчування (сніданок, обід, вечеря) — 650 грн/доба/особа

Вартість санаторно-курортних путівок

Для того, щоб отримати максимально комфортні умови перебування та оздоровлення у нашому санаторію, пропонуємо Вам скористатися санаторно-курортними путівками.

В вартість путівки входить: проживання згідно вибраної категорії номера, триразове дієтичне харчування, базове лікування.

Зверніть увагу, що ціна номеру лля проживання залежить від кількості людей, що проживають у ньому. Вартість вказана за одну людину (при проживанні однієї людини в номері без підселення), або за двох людей. В однокімнатні номери «Стандарт» можна придбати путівку з підселенням. В цьому випадку потрібно вартість за двох людей поділити на два

26.06.23-27.04.24
Номер «СТАНДАРТ»:
при 1-х місн. розміщенні 2080 ₴
при 2-х місн. розміщенні 2730 ₴
Номер «СУПЕРІОР»:
при 1-х місн. розміщенні 2340 ₴
при 2-х місн. розміщенні 2990 ₴
Номер «2-х кімн. ПОКРАЩЕНИЙ»:
при 1-х місн. розміщенні 2820 ₴
при 2-х місн. розміщенні 3470 ₴
Номер "ДЕЛЮКС":
при 1-х місн. розміщенні 2820 ₴
при 2-х місн. розміщенні 3470 ₴
Номер «ЛЮКС - КОТЕДЖ»:
при 1-х місн. розміщенні 3160 ₴
при 2-х місн. розміщенні 3810 ₴
Додаткові місця
Діти 5-10 р. 620 ₴
Діти 10-16 р. 850 ₴
Дорослі 16+р. 950 ₴
Курсівка
Курсівка 650 ₴

Курсівка передбачає триразове дієтичне харчування та базове лікування на одну людину для осіб, які не проживають в санаторії.

Ми з радістю порахуємо для вас вартість послуг і відповімо на всі питання, дзвоніть!

Проживання дітей до 5 р. безкоштовно, без харчування та лікування.
Оренда дитячого ліжечка (манежа) – 50 грн/день.
При проживанні одного дорослого та дитини понад 5 р. – дитина рахується за ціною дорослого. Діти мають знижку при проживанні на додаткових місцях.

Тарифи на санаторно-курортну путівку включають:
проживання, базове лікування, триразове дієтичне харчування, користування літнім басейном та автостоянкою.

Доплата за покращене (ресторанне) харчування  – 180 грн/доба.
Харчування для осіб, які не проживають в санаторії:
дієтичне харчування (сніданок, обід, вечеря) — 470 грн/доба/людина
ресторанне харчування (сніданок, обід, вечеря) — 650 грн/доба/людина

Перелік лікувальних процедур, які можуть входити у вартість путівки за призначенням лікаря:

Санаторне лікування захворювань: шлунково-кишкового тракту, сечовидільної системи, цукровий діабет, порушення обміну речовин.

Консультація лікаря; клінічне лабораторне обстеження – загальний аналіз крові та сечі, біохімічний аналіз крові (холестерин, білірубін, тимолова проба, заг. білок) (при умові перебування від 7 днів), глюкоза крові або глюкометрія (для хворих на цукровий діабет); ЕКГ; користування сучасним бюветом з мінеральною водою «Шаянська» №№ 4, 242; лікувальна фізкультура; натуральні мінеральні або хвойні ванни, перлинні ванни; озокерит (теплолікування);  фізіотерапія (тубус-кварц, магнітолазеротерапія, ультрафонофорез, ампліпульстерапія, діадинамотерапія, електрофорез, гальванізація, дарсонвалізація); мікроклізми (трав’яні, масляні, мінеральні); механічний роликовий масаж однієї зони;  кліматотерапія.

Санаторне лікування захворювань органів дихання

Консультація лікаря; спірографія (при потребі, за умови перебування від 12 днів, наявності негативного тесту на коронаврірус та/або виписки зі стаціонару чи амбулаторії, дітям – віком від 6 років); користування сучасним бюветом з мінеральною водою «Шаянська» №№ 4, 242; лікувальна фізкультура; спелеотерапія; озокерит (теплолікування); аерозольтерапія (інгаляції масляні, трав’яні, мінеральні); фізіотерапія (тубус-кварц, магнітолазеротерапія, ультрафонофорез, ампліпульстерапія, діадинамотерапія, електрофорез, гальванізація, дарсонвалізація); механічний роликовий масаж однієї зони; дихальна гімнастика; скандинавська ходьба; кліматотерапія.

Санторне лікування опорно-рухової системи

Консультація лікаря; ЕКГ (при потребі); користування сучасним бюветом з мінеральною водою «Шаянська» №№ 4, 242; лікувальна фізкультура; сірчані або мінеральні ванни з бішофітом; озокерит (теплолікування);  фізіотерапія (тубус-кварц, магнітолазеротерапія, ультрафонофорез, ампліпульстерапія, діадинамотерапія, електрофорез, гальванізація, дарсонвалізація); масаж однієї зони; механічний роликовий масаж однієї зони; скандинавська ходьба; кліматотерапія.

Санаторне лікування алергії

Консультація лікаря, клінічне лабораторне обстеження – загальний аналіз крові та сечі (при умові перебування 10 днів та більше); ЕКГ; користування сучасним бюветом з мінеральною водою «Шаянська» №№ 4, 242; лікувальна фізкультура; дерматологічні або мінеральні ванни; спелеотерапія; фізіотерапія (тубус-кварц, магнітолазеротерапія, ультрафонофорез, ампліпульстерапія, діадинамотерапія, електрофорез, гальванізація, дарсонвалізація); «іспанський плащ» (укутування простирадлом, змоченим у ропі, для виведення токсинів);  аерозольтерапія (інгаляції масляні, трав’яні, мінеральні); кліматотерапія.

Програма лікування «Детоксикація та очищення організму»

Консультація лікаря; ЕКГ; дієтотерапія (з обмеженям вуглеводів); користування сучасним бюветом з мінеральною водою «Шаянська» №№ 4, 242; лікувальна фізкультура; механотерапія; скандинавська ходьба; підводний ручний душ-масаж;  «іспанський плащ» (укутування простирадлом, змоченим у ропі, для виведення токсинів); мінеральна або хвойна ванна з укутуванням; інфрачервона сауна; кліматотерапія.

Перелік платних лікувальних процедур: масаж (загальний, антицелюлітний, арома, антистрес, стоун-терапія), ванни (перлинні, гідромасажні, арома), УЗД, спірографія, гідроколонотерапія, спелеотерапія (соляна камера), солярій, SPA-процедури.

Тільки у період «низького сезону»! 

Оздоровча путівка «Обери процедури сам»:
у випадку, якщо вам не потрібно лікування за призначеннями лікаря, ви можете придбати путівку і отримувати будь-які 2 процедури щодня на власний розсуд.

Перелік процедур, які входять в оздоровчу путівку: консультація лікаря, мінеральна ванна, фітованна, перлинна ванна, гідромасажна ванна, підводний душ-масаж, висхідний душ, циркулярний душ, масаж спини, рук, ніг, шийно-коміркової зони (20 хв.), баночний масаж (10 хв.), механічний роликовий масаж однієї зони, фізіотерапія (тубус-кварц, магнітолазеротерапія, ультрафонофорез, ампліпульстерапія, діадинамотерапія, електрофорез, гальванізація, дарсонвалізація), мікроклізми, спірографія, соляна кімната, інфрачервона сауна.

Примітка: якщо ви придбали путівку на санаторно-курортне лікування, однак після приїзду у вас виявлені протипоказання до тих чи інших лікувальних процедур, або ж ви відмовляєтеся від харчування, вартість путівки не змінюється. Будь ласка, ознайомтеся з показаннями та протипоказаннями до лікування у санаторії «Карпатія».

ВАЖЛИВО!

Після бронювання путівки рекомендуємо оформити у сімейного лікаря санаторно-курортну карту або ж зробити по місцю проживання обстеження – загальний аналіз крові, сечі, цукор крові.

У випадку, якщо у гостя відсутня санаторно-курортна карта, результати аналізів та довідка, ми можемо провести всі необхідні обстеження у нас у санаторії на платній основі. 

Лікувальні, оздоровчі та косметологічні процедури в санаторії «Карпатія» оплачуються за даним прайсом у наступних випадках:

  • Ви обрали «Готельне проживання», а лікувальні процедури обираєте за власним бажаннями (звичайно, після узгодження з лікарем).
  • Ви оплатили санаторно-курортну путівку,  але хочете отримати процедури, не передбачені нею.
  • Ви проживаєте в іншому закладі, однак хочете отримати лікувальні процедури в «Карпатії». (Для гостей які не проживають в санаторії “Карпатія” ціни на лікувальні процедури дорожче на +-10%)
Консультації лікарів
Первинна консультація лікаря терапевта 300 ₴
Повторна консультація лікаря терапевта 250 ₴
Первинна консультація акушер-гінеколога 520 ₴
Повторна консультація акушер-гінеколога 430 ₴
Первинна консультація фізіотерапевта 300 ₴
Повторна консільтація фізіотерапевта 250 ₴
Допроцедурна консультація лікаря 150 ₴
Первинна консультація невропатолога 450 ₴
Повторна консультація нервопаталога 350 ₴
Первинна консультація лікаря ЛОР 450 ₴
Повторна консультація лікаря ЛОР 350 ₴
Первинна консультація з мануальної та рефлектотерапії 350 ₴
Повторна консультація з мануальної та рефлектотерапії 300 ₴
Первинна консультація нейровертебролога 450 ₴
Повторна консультація нейровертебролога 390 ₴
Консультація подолога (підбірка індивідуальних устілок) 450 ₴
Консультація лікаря-гомеопата 450 ₴
Реабілітаційні послуги
Комплекс "100 років без хвороб"/50 хв. 350 ₴
Біоенергетичний масаж/20 хв. 350 ₴
Міостимуляційна біонергетична платформа/20 хв. 180 ₴
Витяжка хребта (нетракційна)/20 хв. 200 ₴
Вібраційний наколінник (2 коліна)/20 хв. 150 ₴
Зовнішній проектор (гайморові пазухи, п/мигдалики, захворювання вуха, бронхіти)/15 хв. 90 ₴
Лімфодренажний масаж ніг/15 хв. 80 ₴
Масаж очей/15 хв. 80 ₴
Міостимуляція живота/15 хв. 70 ₴
Міостимуляція на апараті Е-5 "Здоровий хребет"/30 хв 150 ₴
Міостимуляція на апараті Е-5 "Здорові суглоби"/20 хв 130 ₴
Міостимуляція на апараті Е-5 "Здорові стопи"/20 хв. 130 ₴
Міостимуляція на апараті Е-5 "Верхні та нижні кінцівки"/20 хв. 130 ₴
Міостимуляція на апараті Е-5 "Шийний остеохондроз"/20 хв. 130 ₴
Витяжка хребта на інферсійному столі і інструктором/10-15 хв 160 ₴
Механічний масаж стоп/15 хв. 80 ₴
Механічний масаж шийно-комірцевої зони 80 ₴
Магнітовакуумний масаж простати "Аполон"/20 хв. 70 ₴
Турмаліновий коврик/20 хв 80 ₴
Фізіотерапевтичні процедури
Дарсонвалізація/7-10 хв 70 ₴
Магнітотерапія "ALIMP"/10-15 хв. 70 ₴
Магнітолазеротерапія/10 хв 70 ₴
Ультразвук/5-10 хв. 70 ₴
Електрофорез на апараті ПО-ТОК/10 хв 85 ₴
Гальванізація на апараті ПО-ТОК 85 ₴
Тубус-кварц 60 ₴
Пресотерапія/20 хв. 160 ₴
Пресотерапія/30 хв. 180 ₴
Вібротерапія (віброплатформа)/10 хв. 70 ₴
Ампліпульстурапія 85 ₴
Діадинамотерапія 85 ₴
Інгаляційна терапія
Спелеотерапія/40 хв 100 ₴
Киснева інгаляція 70 ₴
Інгаляції з евкаліптом/5-7 хв 75 ₴
Інгаляції з мінеральною водою/5-7 хв. 70 ₴
Оренда дифузора для ароматерапії з терапевничними аромаслами/3 дні 250 ₴
Теплолікування
Озокеритопарафінопія/1 велика аплікація 100 ₴
Озокеритопарафінопія/1 мала аплікація 80 ₴
Ванни
Фітованна/15 хв 140 ₴
Перлинна ванна/15 хв 160 ₴
Гідромасажна ванна/15 хв 170 ₴
Гідромасажна ванна + озонотерапія/15 хв. 180 ₴
Мінеральна ванна/15 хв. 150 ₴
Ванна "Сольовий плащ"/20 хв. 150 ₴
Підводний душ масаж/15 хв. 250 ₴
Підводний душ-масаж + гідромасажна ванна/20 хв. 300 ₴
Підводний душ масаж + перлинна ванна/20 хв. 300 ₴
Ванна "Клеопатра" (з молоком та медом)/20 хв. 200 ₴
Суха вуглекисла ванна/20 хв. 270 ₴
Аромадобавки до ванн 65 ₴
Висхідний душ/5-10 хв 80 ₴
Циркулярний душ/ 7- 10 хв 110 ₴
Душ "Шарко"/10-15 хв 200 ₴
Лавандова ванна/15 хв 215 ₴
Бішофітна ванна/15 хв 215 ₴
Дерматологічна ванна /15 хв 215 ₴
Мелісова заспокійлива ванна 215 ₴
Противарикозна ванна 215 ₴
Противозастудна ванна для дітей 215 ₴
Противозастудна ванна для дорослих 215 ₴
Кишкові процедури
Мікроклізма 70 ₴
Очисна клізма 80 ₴
Детоксикаційна клізма з органічної зеленої кави/40 хв. 300 ₴
Гідроколонотерапія 500 ₴
Мікроклізма з гарбузовою олією 80 ₴
Мікроклізма з пробіотиком 110 ₴
Масажі
Масаж шийно-комірцевої зони/10 хв. 120 ₴
Масаж спини/10 хв. 120 ₴
Масаж спини/20 хв. 240 ₴
Масаж кісті рук/10 хв. 120 ₴
Масаж рук/20 хв. 240 ₴
Масаж стоп/10 хв. 130 ₴
Масаж ніг/20 хв. 220 ₴
Масаж живота/10 хв. 120 ₴
Масаж голови/10 хв. 120 ₴
Масаж загальний/60 хв. 650 ₴
Масаж загальний дитячий (до 6 років)/20 хв. 240 ₴
Масаж загальний дитячий (до 12 років)/30 хв. 360 ₴
Масаж антистрес/60 хв. 650 ₴
Аромамасаж/60 хв. 670 ₴
Масаж спини медовий/20 хв. 260 ₴
Масаж антицелюлітний медовий сегментарний/30 хв. 360 ₴
Масаж антицелюлітний медовий загальний/60 хв. 720 ₴
Масаж антицелюлітний кремом сегментарний/30 хв. 400 ₴
Масаж антицелюлітний кремом загальний/60 хв. 800 ₴
Масаж антицелюлітний баночний/30 хв. 360 ₴
Масаж стоун-розслабляючий (горячим камінням)/60 хв. 700 ₴
Масаж стоун-контраст/70 хв. 700 ₴
Масаж спини "Краплини теплого дощу"/30 хв. 380 ₴
Масаж спини "Краплини теплого дощу"/60 хв. 760 ₴
Вакуумно-роликовий антицелюлітний масаж 400₴
SPA - процедури
Інфрачервона сауна 250 ₴
Пілінг кавовий 500 ₴
Пілінг кавовий + інфрачервона сауна 620 ₴
Пілінг морською сіллю 490 ₴
Пілінг морською сіллю+інфорачервона сауна 620 ₴
Обгортання глиною 550 ₴
Обгортання "Медове" 630 ₴
Холодне мінеральне обгортання 650 ₴
Шоколадне обгортання 650 ₴
Комплексна парафінотерапія з масажем рук 270 ₴
Комплексна парафінотерапія з масажем ніг 320 ₴
Процедурний кабінет
Внутрішньом'язова ін'єкція 40 ₴
Внутрішньовенна ін'єкція/один препарат 80 ₴
Внутрішньовенна ін'єкція/декілька препаратів 100 ₴
Внутрішньовенне крапельне введення медикаментів пацієнта 200 ₴
Вимірювання цукру експрес методом 60 ₴
Забір крові 40 ₴
ЕКГ (без інтерпритації лікаря) 100 ₴
ЕКН (з інтерпритацією лікаря) 150 ₴
Спірографія (без інтерпритації лікаря) 100 ₴
Спірографія (з інтерпритацією лікаря) 150 ₴
Експрес тест на COVID - 19 380 ₴
Ультразвукова діагностика
УЗД органів черевної порожнини 500 ₴
УЗД органів черевної порожнини та нирок 570 ₴
УЗД комплесне (органів черевної порожнини+позачеревного простору+простата) 800 ₴
УЗД нирок та сечового міхура 400 ₴
УЗД комплексне для чоловіків (нирки+сеч.міхур+передміхурова залоза) 550 ₴
УЗД простати 330 ₴
УЗД яєчок та калитки 330 ₴
УЗД молочних залоз 455 ₴
УЗД щитоподібної зализи 390 ₴
УЗД слинних залоз, периферисних лімфатичних вузлів 390 ₴
Гінекологічні обстеження
УЗД органів малого тазу (трансабдомінально) 470 ₴
УЗД органів малого тазу (трансвагінально) 500 ₴
УЗД вагітних 500 ₴
Консультація з питань планування сім'ї 250 ₴
Консультація та огляд вагітної жінки (без одноразового набору) 350 ₴
Оргяд та пальпація молочних залоз 100 ₴
Первинна консультація гінеколога (без огляду) 200 ₴
Первинна консультація з оглядом на кріслі 520 ₴
Мануальна та Рефлекторна терапія
Мануальна терапія шийно-грудний відділ/20-30 хв. 550 ₴
Мануальна терапія попереково-крижовий відділ/20-30 хв. 550 ₴
Мануальна терапія суглоби/20 хв. 400 ₴
Сеанс лазеропунктури 7-15 хв. 250 ₴
Сеанс лазеропунктури/30 хв 550 ₴
Сеанс голкорефлексотерапії /30-40 хв. 370 ₴
Сеанс міостимуляції (апарат міоритм)/20-30 хв. 550 ₴
Прогріванна полиновою сигарою 370 ₴

Дозвілля та відпочинок

Російська парна на 4-х осіб (чай, шапки, рушники, простирадла) Замовлення приймається при оплаті 50% авансу/ 2 год 500 ₴
Додаткове місце в парній/ 2 год 50 ₴
Віник/ 1 шт 50 ₴
Капці/ 1 пара 12 ₴
Прокат вудки/ 1 год 30 ₴
Прокат мангала/ 3 год 150 ₴
Настільний теніс/ 1 год 40 ₴
Бадбінтон/ 1 год 35 ₴
Прокат м`ячів (футбольних, баскетбольних)/ 1 год 20 ₴
Прокат літаючої тарілки "фрісбі"/ 1 год 30 ₴
Прокат дитячих роликів/ 1 год 50 ₴
Прокат самоката/ 1 год 30 ₴
Прокат велосипеда дитячого/ 1 год 30 ₴
Прокат велосипеда підліткового/ 1 год 50 ₴
Прокат велосипеда підліткового/ 1 доба 110 ₴
Прокат велосипеда дорослого/ 1 год 80 ₴
Прокат велосипеда дорослого/ 2 год 120 ₴
Прокат велосипеда дорослого/ 2 год 120 ₴
Прокат велосипеда дорослого/ 1 доба 240 ₴
Сейф для зберігання цінних речей/ 1 доба 10 ₴
Прокат санок/ 1 год 30 ₴
Весільна прогулянка (фото, відео)/ 1 год 300 ₴