Програми лікування

 • gallery
 • gallery
 • gallery
 • gallery
 • gallery

Лікування опорно-рухового апарату

Лікування хвороб опорно-рухового апарату.

Протягом життя майже 80% людей відчувають біль в спині чи суглобах. Такі звернення до лікаря займають друге місце за частотою після гострих респіраторних захворювань. Захворювання опорно-рухового апарату приносять людям багато незручностей та дискомфорту. 

Всі хвороби умовно поділяються на хвороби хребта і хвороби суглобів. Самих порушень дуже багато: артрит, протрузія, артроз, грижа, бурсит, синовіїт, тендовагініт, кіфоз, міозит, міопатія, остеопороз, остеохондроз, плоскостопість, радикуліт, сколіоз, спондильоз, спондиліт тощо. Більшість із них легко піддаються корекції на початкових стадіях розвитку, а середні і важкі прояви можуть бути суттєво зменшені, якщо регулярно проходити комплексне санаторно-курортне лікування у період ремісії (зникнення гострих проявів).

Нам у санаторії «Карпатія» є що запропонувати для того, щоби зменшити біль, запалення і загалом покращити вашу якість життя, і ми постійно працюємо над розширенням переліку наших процедур. Часто до нас приїжджають гості, яким необхідне комплексне лікування – і хвороб шлунково-кишкового тракту та обміну речовин, і органів дихання, і опорно-рухового апарату. Ми щиро раді, що можемо допомогти усім.

Медичні показання та протипоказання до лікування в санаторії.

Ми в санаторії «Карпатія» ставимося до організму як до цілісної системи. Саме тому перед призначенням процедур усі наші гості спілкуються з лікарем, яка збере анамнез, виявить показання чи протипоказання до тих чи інших процедур, встановить правильний графік їх проходження. Під час перебування лікар при потребі корегує перелік процедур.

Лікувальні фактори

Водолікування. Водолікувальні процедури здавна використовуються в лікуванні опорно-рухового апарату. Ванни з мінеральною водою, підводний ручний душ-масаж, перлинні та сірчані ванни – приємні та розслаблюючі процедури, які до того ж позитивно впливають на загальний стан організму.

При потребі ви можете з комфортом відпочивати та лікуватися в “Карпатії” і при цьому відвідувати термальні басейни у Велятино (місцеві води мають підвищений вміст брому та йоду). Дорога автомобілем туди займає всього 15 хв, можемо організувати трансфер туди й назад.

Фізіотерапія. Із широкого переліку фізпроцедур у «Карпатії» для пацієнтів такого профілю ми рекомендуємо озокерит (теплові аплікації на уражені ділянки), магнітотерапію, електропроцедури, програму відновлення колінних суглобів тощо. Окремим блоком ідуть масажі, користь яких очевидна. І тут в «Карпатії» можна знайти майже все, що можна собі уявити: ручний масаж, який проводять досвідчені спеціалісти; механічний масаж; гідромасаж; лімфодренажний та біоенергетичний масаж! 

Часто питають про суху витяжку хребта – так, вона у нас є! Але не тракційна, а роликова – вона безпечніша і має менше протипоказань. Також пропонуємо витяжку хребта на інверсійному столі з інструктором.

Комплексний підхід. Найважливіше для закріплення ефекту від процедур – зміна способу життя. Заняття з лікувальної фізкультури на спеціальних тренажерах, прогулянки теренкурами серед букового лісу, скандинавська ходьба – все це обов’язково для тих, хто хоче забути про свої хвороби, як основні, так і супутні. Додайте до цього відсутність стресів, раціональне харчування, налагодження сну, інфрачервону сауну та спелеотерапію та купу spa- і косметологічних процедур, які допоможуть відновити здоров’я, молодість та красу, і ви повернетеся додому після відпочинку іншою людиною!

Сервіс і комфорт. Санаторій «Карпатія» знаходиться на відомому курорті Шаян. Це – особливе місце. Одна з найчистіших екологічних зон в Україні. Тут чисте повітря, тиша, спокій і простір. Важлива перевага «Карпатії» – власна простора закрита територія посеред лісу, з озером для риболовлі. Затишні готельні номери обладнані усім необхідним, дієтичне харчування смачне (якщо дозволяє стан здоров’я – можете замовити ресторанне), людяний і уважний персонал з усіх сил намагається зробити ваш відпочинок приємним та корисним. 

Програма лікування

Стандартна путівка для лікування опорно-рухового апарату на 12 днів включає:

Озокеритотерапія (1-3 аплікації одночасно)6
Перлинна ванна6
Магнітотерапія12
2 електропроцедури на день за призначенням лікаря12
Механічний масаж стоп або шийно-комірцевої зони6
ЛФК, тренажерний зал, раціональне харчування, питний прийом мінеральної води, теренкури по висхідному типущодня

Додатково призначаються (при відсутності протипоказань та за додаткову оплату):

 • Біоенергетичний масаж
 • Суха витяжка хребта
 • Міостимуляція мязів
 • Лімфодренажний масаж ніг
 • Тепловий наколінник
 • Баночний вакуумний масаж
 • Ручний масаж спини, шийно-комірцевої зони, рук, ніг
 • Пресотерапія
 • Сірчана ванна
 • Мінеральна ванна (Бішофіт)
 • Комплекс процедур “100 років без хвороб” (турмалінові прогрівання, роликова суха витяжка хребта, міостимуляція м’язів).
 • Інфрачервона сауна
 • Спелеотерапія (соляна камера)
 • Апаратна акупунктура (вакуумна міостимуляція суглобів, шиї, стоп)

Проживання

Комфортні номери европейського рівня чекають саме на Вас!

Харчування

Ресторан та Гриль-Бар. У нас навіть дієтичне меню дуже смачне!

Лікування

Цілюща мінеральна вода наповнена силою Карпатських гір.