Ідеї відпочинку

Запрошуємо у “Карпатію”!

Санаторій «Карпатія» запрошує отримати позитивні емоції, які нам зараз всім так необхідні.

У «Карпатії»  кожна пора року чудова, але зима, по особливому, чарівна. Тільки уявіть: ви у самому серці Карпат прокидаєтеся у теплому та затишному дерев’яному котеджі, неспішно одягаєтеся та крокуєте вимощеними доріжками на запашний сніданок. Під ногами рипить сніг, ви вдихаєте свіже, дещо морозне повітря, а над головою розкидаються вічно зелені карпатські смереки.

Відпочинок в Карпатах зимою запам’ятовується по-особливому.

Далі отримуєте порцію релаксу від різноманітних лікувально-оздоровчих процедур, приймаєте цілющу мінеральну водичку “Шаянська”. Якщо з’явиться вільний час, прогуляєтеся зимовим лісом, або ж відвідаєте Центральну площу колоритного селища Шаян, на окраїні якого, у затишному мальовничому куточку, і розташована наша «Карпатія».

Закарпатські традиційні страви залишать смачні гастрономічні спогади.

Від різноманіття лікувальних процедур, свіжого повітря та прогулянок, ви точно захочете смачно повечеряти в Шаяні. І тут вже для вашого задоволення будуть чаклувати наші повари-професіонали. Ви замовите щось із закарпатської кухні: банош, бограч, пікницю, або ж більш традиційного: рис басматі, картопля, форель чи, можливо, стейки щойно з грилю. Але щоб ви не замовили, буде однаково смачно! Навіть дієтичне меню наші гості смакують із задоволенням!

Вечеряти ви будете під супроводів живої музики “Lounge Music”. І от абсолютно щасливі та задоволені, ви тими ж засніженими стежками повертаєтеся у свій комфортний котедж, вдалечині від шуму та повсякденної метушні.

Ну хіба ж можна собі відмовити у такому відпочинку в зимових Карпатах?

Отож, не гайте часу та замовляйте зимовий відпочинок  у санаторії  «Карпатія»!

Бронювання

Комфортні номери европейського рівня чекають саме на Вас!

Ресторан

Ресторан та Гриль-Бар. У нас навіть дієтичне меню дуже смачне!

Оздоровлення

Цілюща мінеральна вода наповнена силою Карпатських гір.