Проживання: Правила

Внутрішні правила бронювання та проживання в санаторії «Карпатія»

Повний текст офіційних правил >>

Із метою безпеки гостей санаторію «Карпатія» та запобігання поширенню коронавірусної інфекції просимо з розумінням поставитися до Наказу «Про обов'язкове тестування швидкими тестами SARS-COV-2 (Ig G, Ig M або АГ) осіб, що прибули на проживання та лікування в санаторій «Карпатія», який грунтується на вимогах Наказу МОЗ України №1907 від 08.09.2021 р. (у редакції Наказу №2122 від 17.09.2020 р.), додатку №1 до Стандартів медичної допомоги «Коронавірусна хвороба (Covid -19)».

Поселення у санаторій здійснюється за обов'язкової умови проведення швидкого тесту CITO TEST COVID-19 Ag, який виявляє антигени коронавірусу на рівні ПЛР-діагностики для всіх осіб від 5 років. Пункт забору знаходиться на території санаторію. Тестування не входить у вартість санаторно-курортної путівки, вартість тесту – 350 грн. Оплата здійснюються після приїзду на рецепції санаторію. 

Тестування здійснюється незалежно від наявності сертифікату про вакцинацію чи довідки на наявність антитіл до COVID-19.
Винятки – пред'явлення на рецепції негативного тесту на COVID-19 експрес-методом (чинний 48-годин) чи ПЛР -методом (чинний 72-години).

За необхідності за рекомендацією лікуючого лікаря проводиться ПЛР-діагностика коронавірусної інфекції  під час санаторно-курортного лікування чи інші види лабораторної діагностики (за додаткову оплату).

Ми дбаємо про вашу безпеку та безпеку усіх інших гостей!

Правила бронювання та відмови від нього

1. Для бронювання номера, будь ласка, повідомте: прізвище, ім`я, по батькові гостя; категорію номера, точні дати перебування; наявність дітей та їхній вік, кількість дорослих; номер факсу або ел.пошту; контактний номер телефону.
 
2. Номер вважається заброньованим при передоплаті щонайменше 30% від загальної вартості, яку потрібно внести протягом 3-х банківських днів з моменту отримання рахунку. Оплата за послуги здійснюється готівкою в касу, банківським переказом або банківськими картками Visa, Master Card.
 
3. Анулювання бронювання. За 14 днів до дати заїзду – повертаємо 100% передоплати; від 14 до 3 днів – 50% передоплати; менше, ніж за 3 доби – передоплата не повертається.
 
Достроковий приїзд чи виїзд

1. У випадку, якщо гість без попередження заїхав пізніше, вартість бронювання за дні "запізнення" не повертається і не компенсується.
 
2. У випадку дострокового виїзду з санаторія нараховується штраф в розмірі 1 (одної) доби перебування, решта невикористаних діб перебування компенсуються в розмірі 50%.
 
3. При достроковому виїзді з поважної причини (тяжка хвороба, смерть близьких родичів), підтвердженої документально, санаторій компенсує гостю вартість невикористаних послуг у повному об'ємі.
 
4. Повернення коштів відбувається шляхом безготівкового перерахунку на картку гостя протягом 7 банківських днів з моменту надходження заяви. У заяві потрібно вказати картковий рахунок гостя, ЄРДПОУ та МФО банку, транзитний рахунок, ПІБ власника картки.
 
5. При погодженні з адміністрацією можливе зарахування грошових коштів, що залишилися, в рахунок наступних заїздів.
 
6. При достроковому виїзді гостя, перебування якого оплачувала юридична особа (турагентство, профспілкова організація тощо) повернення грошових коштів здійснюється за умовами договору між цією юрособою та санаторієм.


Правила проживання

1. Розрахункові години у санаторії:

  • Заїзд з 12:00
  • Виїзд до 10:00
  • Ранній заїзд з 05:00 до 12:00 – 50% тарифу, до 05:00 — повний тариф.
  • Пізній виїзд допускається при наявності вільних місць. З 10:00 до 18:00 – 50% тарифу, після 18:00 – повний тариф.

2. У нас не можна проживати з домашніми тваринами.

3. При поселенні необхідно надати санаторно-курортну карту та документ, що посвідчує особу: паспорт, водійське посвідчення; для дітей – свідоцтво про народження або його копію, для військовослужбовців – посвідчення особи або військовий квиток. При розміщенні двох або більше гостей в одному номері для кожного гостя обов`язковий паспорт.

4. Будь ласка, дотримуйтеся загальноприйнятих норм поведінки на території санаторію та всього курорту, а також протипожежних та протиепідеміних правил.


Правила санаторію

1. Усі лікувальні процедури призначає наш лікар. Будь ласка, відвідайте його у перший день перебування і розкажіть про свій стан здоров'я.

2. Час проведення лікувальних чи діагностичних процедур призначає адміністратор санаторію. Особи, які запізнилися, втрачають право на процедуру. За поважних причин процедура надається в кінці робочого дня або в інший день, якщо при цьому не порушуються вимоги щодо сумісності лікувальних процедур.

3. Будь ласка, розраховуйтеся за процедури тільки з адміністратором санаторію на рецепції.

Повний текст офіційних правил >>