Ідеальний віддалений офіс

Карантин буде в радість

Якщо ви працюєте дистанційно, то у вас є чудова можливість вирватися з дому і насолоджуватися життям у «Карпатії». 

1) Безпека. 
Зараз це на першому місці. Розповідаємо. Хворих у нас немає, весь персонал і гості проходять контроль лікаря. Прямо на місці можна здати CITO-тест. Всі місця загального користування регулярно дезинфікуються бактерицидними лампами, поверхні й дверні ручки обробляються дезинфікуючим розчином.

Людей у міжсезоння досить мало. «Карпатія» має величезну, закриту від сторонніх територію посеред лісу, тому ви контактуєте з дуже вузьким колом осіб, ситуація постійно під контролем. Тут точно безпечніше, ніж у великих містах, де ви мимоволі за день контактуєте з великою кількістю незнайомців.

2) Без відриву від роботи.
Wi-Fi є, прямо в номері. Швидкість достатня, 10 Мбіт. Так, у номері є стіл, стілець і розетка. Так, можна сісти на терасі чи в ресторані (до речі, весняний ліс із крокусами – класний фончик для онлайн-конференції :). Чудове місце для того, щоби сконцентруватися і працювати ефективніше, ніж зазвичай – тихо, ніхто не відволікає, ніяких турбот. 

3) Свобода від хатніх обов’язків. 
Час поїсти? Не треба іти в супермаркет, не треба готувати. Економимо час, не наражаємося на небезпеку, харчуємося здорово і регулярно. Ось він – ваш обід чи вечеря, все свіже, смачне, з екологічно чистих продуктів. Хочете – дієтичне, хочете – ресторанне. Можна обрати із комплексних меню, можна індивідуально. Ціни більше ніж гуманні, 3-разове харчування включене у вартість путівки. Для інших робіт у нас є прибиральниця і пральня.

4) Користь для здоров’я.
У вільний від роботи час можна збігати на лікувальні чи спа-процедури. Ванни, мінеральні води, соляна камера, фізіотерапія, різні види масажів, баня, сауна, косметолог – ваше тіло точно подякує вам за це. Спина перестане нити, плечі розправляться, тіло підтягнеться, обличчя посвіжішає і помолодшає. 

Якщо ж ви маєте якісь хворічні захворювання чи перехворіли на коронавірус, наші досвідчені лікарі запропонують вам комплексну ефективну програму лікування, завдяки якій якість вашого життя суттєво покращиться. Хвороби органів травлення, обміну речовин, органів дихання, опорно-рухового апарату, алергії – це все до нас, за 2-3 тижні ви зможете відмовитися від медикаментів або суттєво скоротити їхнє споживання.
Тут можна проглянути перелік процедур >>
Детально про лікування органів дихання  >>
Трохи про лікування хвороб опорно-рухового апарату >>
Про мінеральні води «Шаянські» >>  і  про термальні ванни >>

До речі, базові процедури теж включені у вартість путівки.

5) Зміна обстановки. 
Навіть найзапеклішим інтровертам та домосідам потрібні свіжі враження, щоби не зійти з розуму і залишатися ефективними на роботі. У нас є територія, по якій можна пройтися, 2 теренкури. Можна половити рибу на нашому ставку, позайматися на тренажерах. Навколо гори, повітря – кришталево чисте, аж солодке. Може, тому тут всім так добре спиться. Є можливість з’їздити на якусь цікаву екскурсію по Закарпаттю – всі локації, що на повітрі, відкриті. Ніякого екстриму – суцільний релакс, антистрес, детокс і насолода від життя. 

Приїздіть, будемо раді вас бачити!