Лікування хвороб опорно-рухового апарату

Протягом життя майже 80% людей відчувають біль в спині чи суглобах. Такі звернення до лікаря займають друге місце за частотою після гострих респіраторних захворювань. Захворювання опорно-рухового апарату приносять людям багато незручностей та дискомфорту. 

Всі хвороби умовно поділяються на хвороби хребта і хвороби суглобів. Самих порушень дуже багато: артрит, протрузія, артроз, грижа, бурсит, синовіїт, тендовагініт, кіфоз, міозит, міопатія, остеопороз, остеохондроз, плоскостопість, радикуліт, сколіоз, спондильоз, спондиліт тощо. Більшість із них легко піддаються корекції на початкових стадіях розвитку, а середні і важкі прояви можуть бути суттєво зменшені, якщо регулярно проходити комплексне санаторно-курортне лікування у період ремісії (зникнення гострих проявів).

Нам у санаторії «Карпатія» є що запропонувати для того, щоби зменшити біль, запалення і загалом покращити вашу якість життя, і ми постійно працюємо над розширенням переліку наших процедур. Часто до нас приїжджають гості, яким необхідне комплексне лікування – і хвороб шлунково-кишкового тракту та обміну речовин, і органів дихання, і опорно-рухового апарату. Ми щиро раді, що можемо допомогти усім.

Медичні показання та протипоказання до лікування в санаторії «Карпатія» >>

Ми в «Карпатії» ставимося до організму як до цілісної системи. Саме тому перед призначенням процедур усі наші гості спілкуються з лікарем, яка збере анамнез, виявить показання чи протипоказання до тих чи інших процедур, встановить правильний графік їх проходження. Під час перебування лікар при потребі корегує перелік процедур.

Телефон менеджера бронювання: (067) 312-76-49
 

Лікувальні фактори

Водолікування
Водолікувальні процедури здавна використовуються в лікуванні опорно-рухового апарату. Ванни з мінеральною водою, підводний ручний душ-масаж, перлинні та сірчані ванни – приємні та розслаблюючі процедури, які до того ж позитивно впливають на загальний стан організму.

При потребі ви можете з комфортом відпочивати та лікуватися в "Карпатії" і при цьому відвідувати термальні басейни у Велятино (місцеві води мають підвищений вміст брому та йоду). Дорога автомобілем туди займає всього 15 хв, можемо організувати трансфер туди й назад.

Детальніше про мінеральні води «Шаянські» >>
Перелік усіх процедур у «Карпатії» >>

Фізіотерапія

Із широкого переліку фізпроцедур у «Карпатії» для пацієнтів такого профілю ми рекомендуємо озокерит (теплові аплікації на уражені ділянки), магнітотерапію, електропроцедури, програму відновлення колінних суглобів тощо. Окремим блоком ідуть масажі, користь яких очевидна. І тут в «Карпатії» можна знайти майже все, що можна собі уявити: ручний масаж, який проводять досвідчені спеціалісти; механічний масаж; гідромасаж; лімфодренажний та біоенергетичний масаж! 

Часто питають про суху витяжку хребта – так, вона у нас є! Але не тракційна, а роликова – вона безпечніша і має менше протипоказань. Також пропонуємо витяжку хребта на інверсійному столі з інструктором.

Комплексний підхід

Найважливіше для закріплення ефекту від процедур – зміна способу життя. Заняття з лікувальної фізкультури на спеціальних тренажерах, прогулянки теренкурами серед букового лісу, скандинавська ходьба – все це обов'язково для тих, хто хоче забути про свої хвороби, як основні, так і супутні. Додайте до цього відсутність стресів, раціональне харчування, налагодження сну, інфрачервону сауну та спелеотерапію та купу spa- і косметологічних процедур, які допоможуть відновити здоров’я, молодість та красу, і ви повернетеся додому після відпочинку іншою людиною!

Детальніше про нашу унікальну соляну камеру >>


Сервіс і комфорт

Санаторій «Карпатія» знаходиться на відомому курорті Шаян. Це – особливе місце. Одна з найчистіших екологічних зон в Україні. Тут чисте повітря, тиша, спокій і простір. Важлива перевага «Карпатії» – власна простора закрита територія посеред лісу, з озером для риболовлі. Затишні номери обладнані усім необхідним, дієтичне харчування смачне (якщо дозволяє стан здоров'я – можете замовити ресторанне), людяний і уважний персонал з усіх сил намагається зробити ваш відпочинок приємним та корисним. 

Телефон менеджера бронювання: (067) 312-76-49

Програма лікування

Стандартна путівка для лікування опорно-рухового апарату на 12 днів включає:

Озокеритотерапія (1-3 аплікації одночасно) 6
Перлинна ванна 6
Магнітотерапія 12
2 електропроцедури на день за призначенням лікаря 12
Механічний масаж стоп або шийно-комірцевої зони 6
ЛФК, тренажерний зал, раціональне харчування, питний прийом мінеральної води, теренкури по висхідному типу щодня

Додатково призначаються (при відсутності протипоказань та за додаткову оплату):

 • Біоенергетичний масаж
 • Суха витяжка хребта
 • Міостимуляція мязів
 • Лімфодренажний масаж ніг
 • Тепловий наколінник
 • Баночний вакуумний масаж
 • Ручний масаж спини, шийно-комірцевої зони, рук, ніг
 • Пресотерапія
 • Сірчана ванна
 • Мінеральна ванна (Бішофіт)
 • Комплекс процедур "100 років без хвороб" (турмалінові прогрівання, роликова суха витяжка хребта, міостимуляція м'язів).
 • Інфрачервона сауна
 • Спелеотерапія (соляна камера)
 • Апаратна акупунктура (вакуумна міостимуляція суглобів, шиї, стоп)

Відгуки гостей

«Приїхала в «Карпатію» з болями в спині. Ніби нічого там нема страшного, а болить – жах! Чесно скажу, через пару днів мала трохи загострення, але поговорила з лікаркою, вона трохи поміняла процедури, а я стала чітко виконувати все, що кажуть, без самодіяльності, і відпустило. Та не просто відпустило, а взагалі пройшло! Не думала, що таке може бути. Почуваюся значно молодшою, можу тепер вільно рухатися. Можу багато ходити, стояти і не задумуватися перед тим, як нагнутися. Це просто чудо якесь!»

Наталія, м. Миргород

«Я тренер, привіз в «Карпатію» свою команду на реабілітацію. У спортсменів завжди є купа старих і нових травм і проблем, їм потрібна кваліфікована підтримка. Тут ми отримали всі потрібні процедури, всіх підлатали. А головне – та класно тут, стільки задоволення отримав і я, і мої підопічні! Прекрасно відпочили, відновили форму, до нових звершень готові!»

Едуард Анатолійович, м. Кривий Ріг

«Взагалі-то я приїхав по путівці по органам дихання, але на першій консультації поскаржився лікарці, що болять суглоби. Тут же здав аналізи, отримав процедурки і по опорно-руховому. Ну що я вам скажу – так добре я ще себе не почував, за останні 20 років так точно. Дякую вам, шановні лікарі та сестрички «Карпатії». Окреме дякую – дівчаткам на рецепції, ви молодчинки. Так тримати!»

Дмитро Васильович, м. Кременчук