Подаруй батькам путівку!

Турбота про найдорожчих

Наші батьки – із того покоління, яке не вміє турбуватися про себе. Букет хвороб, все болить, ледве повзають – а все одно не лікуються. Настав час нам, дорослим дітям, потурбуватися про них! 

Через 12-18 днів продуманої, ефективної оздоровчої програми у санаторії «Карпатія» життя наших гостей починає сяяти новими барвами. Базуючись на доказовій медицині та відгуках тисяч вдячних клієнтів, ми гарантуємо: зменшення больових синдрів різного походження, покращення рухливості, зменшення стресу, покращення стану нервової системи та сну, підвищення імунітету та омолодження.

Особливо приємно, що зараз для пенсіонерів діє додаткова знижка 10% (це на додачу до «низького сезону», коли ціни і так найнижчі >>). Лікуватися восени приємно – менше людей, більше уваги лікарів. Клімат у Закарпатті м’який, а осінь справді золота.

Санаторій «Карпатія» спеціалізується на лікуванні органів травлення, обміну речовин, органів дихання та опорно-рухового апарату. Однак ми індивідуально підходимо до кожного гостя, особливо якщо у нього є кілька супутніх захворювань, і призначаємо саме ті процедури, які будуть корисними і не зашкодять. Увага й досвід медичного персоналу, великий перелік процедур допоможуть кожній людині покращити здоров’я і повернути радість життя!

Телефон менеджера бронювання: (067) 312-76-49
 

Наші переваги

Комплексний та індивідуальний підхід до кожного пацієнта

Перше, що після поселення отримують наші гості – консультація лікаря. Лікар уважно вивчає історію хвороби, результати обстежень, вислуховує скарги, враховує всі наявні захворювання та загальний стан. При необхідності ми проводимо широкий спектр обстежень прямо у санаторії – УЗД, ЕКГ, повний перелік аналізів, спірографію тощо. 

За результатами консультації лікар-куратор розробляє індивідуальний лікувальний план для кожного пацієнта, особливо якщо стандартна путівка йому не підходить. Потрібно врахувати: безпечність та корисність кожної процедури для конкретного пацієнта; ефективність; поєднання різних процедур у межах терміну перебування. Протягом перебування гостя лікар може відслідковувати хід лікування. Якщо потрібно, відміняти якісь процедури чи змінювати їх.

Програма реабілітації після COVID-19 >>
Програма лікування органів травлення >>
Програма лікування органів дихання >>
Програма лікування опорно-рухового апарату >>

Показання та протипоказання до лікування у «Карпатії» >>

Безпека

Наші гості знаходяться під цілодобовим наглядом медичного персоналу. Ми розуміємо, що з людьми старшого віку можуть бути різні ситуації, тому особливо уважно ставимося до їхнього самопочуття.

Інший аспект – пандемія. Розповідаємо тезово:
• при заїзді всі гості здають швидкий CITO-тест на COVID-19;
• за 2 роки у нас не було жодного випадку захворювання. При найменшій підозрі особи, що мають прояви ГРВІ, здають тест та ізолюються, їжа доставляється у номер;
• ми максимально дотримуємося карантинних режимів – регулярна дезінфекція та провітрювання приміщень, термометрія тощо; доступ сторонніх осіб на територію обмежень;
• ризик захворіти набагато нижчий у «Карпатії», де на просторій закритій території контактує обмежений коло осіб, ніж у містах, де треба користуватися громадським транспортом, відвідувати магазини чи інші місця скупчення людей;
• кожен гість може жити у номері самостійно, без підселення.

Широкий перелік ефективних процедур

Процедури у «Карпатії» перевірені медичними дослідженнями та пацієнтами. Цілющі мінеральні води «Шаянські», всі види водолікування, унікальна соляна камера, величезний перелік фізіотерапевтичних процедур, в тому числі різні види масажу, інфрачервона сауна, лікувальна фізкультура, прогулянки теренкурами в буковому лісі!.. 

А для душі – банька на дровах, риболовля на нашому озері, послуги дуу-же класної косметологині. Одним словом, мінус 10 років гарантовано!

Про цілющі мінеральні води «Шаянські» >>

Перелік лікувальних процедур у «Карпатії» >>
 

Комфорт

У «Карпатії» на вас чекає повний побутовий комфорт – затишні номери 5 різних категорій, сучасні санвузли, ліжка з ортопедичними матрацами, всі необхідні дрібниці в номерах, регулярне прибирання. У путівку входить 3-разове дієтичне харчування у сучасному ресторані. Якщо дозволяє стан здоров'я, то за невелику доплату можна отримувати ресторанне харчування. 

Та найважливіша перевага «Карпатії» – простора зелена територія посеред лісу. Тут так спокійно і приємно гуляти, спостерігати за природою, дихати чистісіньким гірським повітрям і насолоджуватися тишею! Особливої потреби виходити за межі території немає – гості зайняті процедурами та відпочинком.

Якщо дуже хочеться нових вражень – то є цікаві екскурсії Закарпаттям >>  А ще ми регулярно проводимо вечори знайомств для гостей санаторію та веселі пікніки на території.

Чекаємо вас і ваших батьків! Міцного вам здоров'я!
Подзвоніть менеджерці з бронювання, щоби дізнатися всі деталі (067) 312-76-49