Лікування захворювань органів травлення у санаторії «Карпатія»

Хвороби шлунково-кишкового тракту

У сучасному світі складно знайти людину, яка не скаржиться на дискомфорт і біль у животі. Постійні стреси, неправильне чи неповноцінне харчування, шкідливі звички, погані екологічні умови... Все це призводить до таких захворювань, як гастоезофагеальна рефлюксна хвороба, гострий або хронічний гастрит, гастродуоденіт, холецистит, стеатогепатоз, панкреатит, ентероколіт, виразка тощо.

Вам обов’язково потрібно звернутися до лікаря, якщо у вас є такі симптоми:
• біль у животі – до або після їжі, уночі, чітко локалізований або розлитий, може поширюватися на спину або нижче правої лопатки, або ж униз живота; 
• нудота або блювання їжею, жовчю, кров’ю; 
• регулярні проноси або закрепи, кал чорного кольору; 
• гіркота в роті, сухість; 
• печія; 
• відрижка кислим, тухлим або повітрям; 
• постійне здуття чи бурчання в животі; 
• хронічна втрата ваги.
 

Покращення якості життя

Пацієнти, які хворіють давно, часто вже розчарувалися і не вірять, що можуть вилікуватися повністю або хоча би відчути полегшення на тривалий час. Адже тільки підлікувалися, ніби проблеми відступили – як знову все повертається. 

Санаторне лікування у «Карпатії» допоможе вам значно покращити стан здоров’я при таких розладах, повністю вилікуватися або увійти в період тривалої ремісії (тобто ви на довгий час відчуєте себе повноцінною, здоровою людиною, яку не турбує біль чи інші неприємні симптоми). При цьому ви зможете значно зменшити об’єм медикаментозного лікування або й повністю відмовитися від пігулок.

Будь ласка, зауважте, що санаторно-курортне лікування показане у період ремісії, а не в гострій фазі хвороби. Медичні показання та протипоказання до лікування в санаторії «Карпатія» >>

Телефон менеджера бронювання: (067) 312-76-49
 

Лікувальні фактори у «Карпатії»

Мінеральні води «Шаянські»
Гідрокарбонанті води Закарпаття легко і миттєво знімають печію та біль при підвищеній кислотності. Води «Шаянські», які ми використовуємо в «Карпатії», не тільки насичують організм цінними мікроелементами – кальцієм, магнієм, залізом, а й допомагає очистити його від шлаків, токсинів та сечового піску; гальмують збуджену моторику кишківника, покращують обмін речовин, допомагають виводити радіонукліди тощо. 

Детальніше про мінеральні води «Шаянські» >>

У «Карпатії» «Шаянські» мінеральні води використовуються для питного лікування та водолікувальних процедур – ванни, душі, гідромасаж, мікроклізми, гідроколонотерапія. У нас є власний бювет із «Шаянською-4» та «Шаянською-242» – це зручно і безпечно для гостей.


Дієтичне харчування
Важливу роль у лікуванні грає дієтичне харчування. У «Карпатії» ми забезпечуємо медичну дієту, показану при хворобах шлунково-кишкового тракту: мінімум жиру, солі та спецій; страви, які легко перетравлюються – тушковані овочі, запіканки, страви, приготовані на пару тощо. Для багатьох людей таке харчування незвичне, «прісне», але ми з нашим дієтологом та технологом робимо все можливе, щоби ці страви були справді смачними. У путівку входить 3-разове дієтичне харчування. При цьому здорові члени родини можуть насолоджуватися насиченішим ресторанним харчуванням.
 

Фізіотерапевтичні процедури
Лікувальна фізкультура, озокеритотерапія, різноманітні електро- та магнітопроцедури, широкий вибір масажів та процедур, спрямованих на детоксикацію організму, в комплексі значно покращують загальний стан організму і безпосередньо впливають на органи травлення. 

Перелік процедур у «Карпатії» >>

Ніяких стресів
Тиша, чистісіньке гірське повітря, затишок, повний комфорт серед букового лісу – це не тільки приємно, а й підвищує ефективність лікування. Наш персонал намагається створити для вас таку атмосферу, в якій ви почуватиметеся спокійно і захищено. Можна забути про побутові проблеми і зменшити інформаційне та нервове навантаження. Вповільніть свій темп і хоча би тимчасово викиньте з голови всі проблеми – і ваш організм щиро подякує вам. Всі гості кажуть, що у «Карпатії» дуже добре спиться, навіть ті, хто страждає на розлади сну. До речі, по території «Карпатії» та навколо неї розроблені теренкури, якими приємно і корисно гуляти. 

Телефон менеджера бронювання: (067) 312-76-49
 

Лікувальна програма

У «Карпатії» повний перелік процедур дуже широкий. Кожна з них має свої показання чи протипоказання. Саме тому ваш перший візит після приїзду – до лікаря. Лікар збере анамнез, всилухає всі ваші скарги, уважно передивиться історію хвороби, результати обстежень і призначить індивідуальний план лікування. Адже кожен організм – унікальний, і потребує індивідуального підходу. Якісь процедури будуть визначені як обов’язкові, якісь можуть бути за бажанням. Протягом вашого перебування в санаторії лікар доступний для консультацій, при потребі він корегуватиме ваш план.

Стандартна путівка на 12 днів для лікування органів травлення включає:

Питний прийом мінеральної води згідно питного режиму (індивідуально підібрано лікарем) щодня
Дієтичне харчування щодня
Лікувальна фізкультура щодня
Мікроклізми трав’яні 6
Озокеритотерапія (до 3-х аплікацій) 6
Магнітотерапія (або інші електропроцедури на розсуд лікаря) 12
Мінеральна або арома ванна 6
Перлинна ванна 6
Міостимуляція м’язів живота 12

Додатково можуть бути призначені (при відсутності протипоказань та за додаткову оплату):
гідроколонотерапія всередині курсу (2-3 процедури), масажі, пресотерапія, біоенергетичний масаж, інфрачервона сауна (омолодження та очищення організму), комплекс «100 років без хвороб». При потребі проводяться обстеження: УЗД, ЕКГ, загальний аналіз крові, сечі, рівень цукру в крові.

Відгуки гостей

«Із шлунком у мене з дитинства були якісь неполадки. В якийсь момент я зрозуміла, що щоби якось нормально себе почувати, я приймаю 8-9 таблеток щодня! А мені всього 41, що далі? Одним словом, поїхала до вас у «Карпатію», не дуже вірила в результат – подумаєш, мінералочку попити, процедурки там. І була в шоці. Приємному, звичайно. 

В перший же день «на мінералочці» – мінус 2 таблетки. «Шаянська» знімає печію і біль прям зразу, кажуть, що це «рідкий антацид». Через кілька днів лікарка відмінила ще 2 препарати, не було потреби. Через 12 днів я взагалі забула про таблетки. Все працює як годинник, нічого не болить, не нудить, не пече. В голові просвітліло. Заодно зробила чек-ап, поздавала різні аналізи для контролю – вдома нема ні часу, ні бажання по лікарях шастати. 

Ну так, лікарі сказали, що по-хорошому треба 21 день пролікуватися, щоби ефект тримався, але стільки часу мені робота не дозволить. Приїду ще раз через пів року.» 

Світлана, м. Запоріжжя

«То мене діти послали в «Карпатію», бо вони тут відпочивали з онуками. Маю проблеми з кишківником, не буду казати, які. Та й не тільки, старість – не радість. Такі тут лікарі і сестрички хороші, уважні! Дай вам бог усім здоров’я, як ви нам даєте! Я після курсу лікування аж розпрямилася, помолоділа, проблем стало менше, а сил – більше. Усе вислухають, призначать, що треба. Дякую!»

Марія Миколаївна, м. Київ

«Мені після операції лікарі сказали, що треба регулярно в санаторій їздити. Найшов «Карпатію» випадково в інтернеті, і не пожалів. Якщо порівняти з іншими санаторіями, де я бував, а побував я в багатьох – та тут просто рай!  Сервіс, комфорт, всі процедури, що мені лікар прописав. Всі уважні такі, всюди чисто, людські умови, їжа, як на дієтичну, дуже смачна. Ви супер!!!»

Михайло Петрович, м. Бердичів