Соляна камера у санаторії «Карпатія»

Лікування астми й бронхітів без гормонів та інших ліків

у соляній камері (солетерапія, галотерапія, спелеотерапія)

• Ефективність
• Натуральність
• Безпечність
• Приємна процедура

ДОВЕДЕНА ЕФЕКТИВНІСТЬ

У лікуванні хворих з астмою, передастмою, бронхітами, алергоринітами:
• Значне покращення у після одного курсу лікування у 82% дорослих і 95% дітей
• Відмова від медикаментозного лікування або суттєве зменшення його об’ємів
• Стійка ремісія протягом 1,5 і більше років
• Повне виздоровлення після декількох тривалих курсів (більше 21 дня)
• Досвід санаторію «Карпатія»: за 11 років вилікувалися 2 десятки людей, сотні покращили своє здоров’я

У здорових людей:
• 90% здорових дорослих і дітей не хворіють взагалі або значно менше хворіють на ГРВІ протягом року
• Очищення легенів від токсинів, смогу й тютюнового диму, алергенів
• Збільшення легеневого об’єму, підвищення оксигенації організму
• Покращення загального самопочуття

Показання до лікування:
• алергічний риніт;
• астматичний бронхіт;
• бронхіальна астма легкої та середньої важкості;
• часті ГРВІ, ослаблений імунітет, алергії.

Повний перелік показань та протипоказань до лікування у соляній камері >>

Переваги солетерапії у санаторії «Карпатія»

• Соляна камера у «Карпатії» – аналог відомих Солотвинських шахт
Нам вдалося створити камеру, мікроклімат в якій практично ідентичний соляним шахтам відомої Всеукраїнської алергологічної лікарні в Солотвино (заснована у 1968 році), котрі на даний час закриті.

Повітря у кімнаті чисте, як в операційній – вміст пилу, токсинів та мікроорганізмів у 8-10 разів нижчий, ніж назовні. Природній фон складає 8 мг/м3, для підвищення ефективності під час процедури додатково розпилюється сіль. Частинки солі дуже дрібні, 99% – від 0,5 до 4 мкм, завдяки чому вони глибоко проникають у найдрібніші бронхи.

Офіційний протокол випробувань у соляній камері санаторію «Карпатія» >>

• Кваліфіковані спеціалісти та технічне забезпечення
Головний лікар санаторію – лікар-оториноларинголог вищої категорії, алерголог – має великий досвід санаторно-курортного лікування. У штаті санаторію «Карпатія» також є фізіотерапевт, котра отримала додаткову кваліфікацію для лікування методом солетерапії.

Перед початком лікування всім пульмонологічним хворим робимо спірограму. Вона об’єктивно фіксує роботу легень: дихальний об’єм, життєву ємність тощо. В кінці лікування робимо ще одну спірограму, щоби оцінити ефект від нього.

• Лікуємо не тільки сіллю. І не тільки астму.
Ми пропонуємо комплексні програми лікування. У перший день ви обов’язково відвідаєте лікаря, який розпитає про всі нюанси вашого організму й може змінити програму, підлаштовуючи її саме під вас. При наявності супутніх хвороб лікар призначить процедури, які допоможуть подолати їх.

Водолікування (питне, мінеральні ванни, душі, термальні води), широкий перелік фізіотерапевтичних процедур (інгаляції, парафінотерапія, магнітотерапія, УФО, масажі) підсилять ефект солетерапії.

У санаторії «Карпатія» лікують: хвороби шлунково-кишкового тракту, сечостатевої системи, печінки та жовчовивідної системи; порушення обміну речовин, алергічні захворювання та хронічні інтоксикації, хвороби опорно-рухового апарату.

Ви можете з комфортном проживати й лікуватися у «Карпатії», і відвідувати лікарню з термальними водами, розташовану в сусідньому селі Велятино. Ці додаткові процедури лікують: хвороби органів опорно-рухового апарату, нервової системи, порушення обміну речовин і хвороби ендокринної системи, деякі хвороби серцево-судинної системи та гінекологічні хвороби.

Перелік показань до лікування у санаторії «Карпатія» >>

Про цілющі мінеральні води «Шаянські» >>

Перелік всіх лікувальних процедур у санаторії «Карпатія» >>

• Лікування 24 години на добу
Курорт Шаян розташований у найчистішому екологічному місці України. Це гірська місцевість, але з особливим мікрокліматом – м’яким і відносно теплим. «Карпатія» знаходиться у кінці села, посеред букового лісу, який особливо корисний для лікування органів дихання. Після процедур ви дихаєте кришталево чистим гірським повітрям, а не шкідливими викидами на міській вулиці, харчуєтеся натуральними продуктами, вирощеними місцевими виробниками, і п’єте артезіанську або мінеральну воду з детоксикаційними властивостями.

Ваші легені відпочивають від усіх хвороботворних факторів та алергенів, весь організм очищується й розслабляється, імунна система «приходить до тями».

Хворим на астму пропонуємо гіпоалергенну дієту, а при потребі ви можете замовляти індивідуальні страви. Харчування відбувається на базі ресторану з командою відмінних кухарів, тому навіть дієтичні страви дуже смачні.

Прогулянки по лісу з професійним спортінструктором, спокійна атмосфера в санаторії, власна простора закрита територія, повна тиша й релаксаційні процедури допомагають покращити психологічний стан дорослих і дітей, що особливо важливо при таких хворобах, як бронхіальна астма.

Відгуки людей, які пройшли лікування астми у «Карпатії»

«Не втомлююся дякувати директору та працівникам санаторію «Карпатія»! Дякую вам, що створили таке чудо. Приїжджаю сюди кожен рік, і тільки завдяки вам я можу повноцінно жити й дихати! Повністю відмовилася від медикаментів від астми, маю вже 3-річну ремісію, а моя хвороба мала важкий перебіг. А я сама лікар, тому знаю, що це означає для мого здоров’я, а як людина – просто щаслива! Всю сім’ю везу із собою, хоч вони й здорові – для профілактики.»

Анна Василівна, Тернопільська область

«Не знаємо, де знайти слова, щоби висловити нашу вдячність. Саме лікування в «Карпатії» повністю вилікувало нашого сина від страшної хвороби – астми. Що ми тільки не перепробували, а ставало тільки гірше. Ми приїжджали дихати в камері кілька років поспіль, а тепер можемо спокійно подорожувати по всьому світу. Нарешті відступив цей дикий страх за свою дитину, нарешті ми вільні й щасливі!»

Олена, Дмитро і Тарас, м. Київ

«Наша донька має хронічний обструктивний бронхіт. Дуже часто хворіє на ОРЗ, а після того зразу загострюється бронхіт. Лікували і травами, й антибіотиками, імуностимуляторами, фізпроцедурами... І тільки після соляної камери тут, у «Карпатії», нарешті настало суттєве покращення. Будемо приїжджати ще – вірю, що вилікуємося повністю і забудемо хвороби, як страшний сон.»

Єлизавета, м. Харків

12 днів – мінімальна рекомендована тривалість лікування! Оптимальна тривалість для досягнення тривалої ремісії – 21 день