Програми

Реабілітація після коронавірусу

Після COVID-19 реабілітація потрібна всім. Але тим, хто перехворів у середній чи важкій формах, вона просто необхідна!

Всього за 2 тижні грамотно підібраних процедур поставимо вас на ноги – знімемо інтоксикацію, пройде астенічний синдром, зникнуть проблеми зі сном, головним болем, концентрацією, значно покращиться функція легень, з'являться сили й бадьорість. Але найважливіше – попрацюємо з хронічними хворобами, щоби зменшити їхні прояви, знизити чи взагалі відмінити медикаментозне лікування. Читайте детальніше >>

Лікування опорно-рухового апарату

В сучасному світі складно знайти людину без проблем опорно-рухового апарату – болять спина, суглоби, у когось наслідки травм, у когось обмежена рухливість...

На щастя, у санаторії "Карпатія" є широкий перелік процедур, які допоможуть значно покращити стан хребта та суглобів, зменшити біль і запалення, і повернутися до повноцінного, активного життя. Одна з найпопулярніших – лікування термальними водами, яке вже довело свою ефективність.

Більше про це >>

Консультації лікарів

У санаторії «Карпатія» ви можете щодня отримати консультацію досвідченого лікаря. Додатково регулярно проводяться додаткові консультації вузьких спеціалістів:

 уролог-узист  Бурда Іван
 Михайлович
 вівторок-
 четвер з 15:00
 отоларинголог  Сидоряк Ганна
 Іванівна
 четвер 9:00 – 17:00
 кардіолог  Колібанич
 Світлана
 Михайлівна
 четвер з 15:00

 травматолог-
 вертебролог

 Алфреді Сергій
 Павлович
 п'ятниця з 15:00


Просимо звернути увагу, що консультації проводяться при наявності не менше 5 бажаючих за попереднім записом. За детальною інформацією звертайтеся до адміністратора лікувального відділення особисто або за номером (067) 312-76-45.

Лікування органів дихання

Астма, бронхіт, алергічний риніт, часті застуди? Ми знаємо, як суттєво покращити ваше здоров'я і якість життя. Що важливо – без гормонів чи інших ліків, з допомогою натуральної солі з Солотвинських шахт. Звучить фантастично? Але це діє, і десятки вилікуваних пацієнтів можуть це підтвердити.

Детальніше >>

Програма «Антистрес (здоровий сон, міцні нерви)»

Ця програма створена для людей, яким потрібно повноцінно відпочити, розслабитися, подивитися свіжим поглядом на своє життя і навчитися залишатися спокійним та врівноваженим у будь-яких життєвих ситуації. 

Детальніше >>

Програма «Очищення організму — худнемо правильно»

Це комплекс процедур, напрямлених на комплексне очищення організму, оптимального та поступового зниження маси тіла, профілактики супутніх захворювань, очищення шкіри. Програма створена для тих, хто хоче схуднути, зберегти молодість, красу, бадьорість та здоров’я.

Детальніше >>

Антицелюлітний комплекс

Програма для тих, хто хоче підкоригувати фігуру, оптимізувати обмін речовин, зменшити прояви целюліту і просто потурбуватися про своє тіло.

Детальніше >>