Дозвілля

  • gallery
  • gallery
  • gallery
  • gallery

Риболовля для усієї сім’ї

Рибалкам розваги забезпечені!

Риболовля для всієї сімї  як найкраще підійде для відпочинку в Карпатах. Окрасою санаторію є великий ставок, навколо якого наші гості протоптали вже не одну доріжку. Тут можна годинами споглядати навколишню красу Карпат і милуватися нею. Тільки уявіть, верби, сягаючи своїми вітками самого озера, відображаються у ньому та надають цьому місцю не тільки затишку, але і якоїсь містичної краси.

Цей спокій можуть порушити хіба що рибалки, які вже з самого ранку тут, на озері, ловлять рибу та мріють про трофейний екземпляр.

Додатковою приємністю є те, що виловлену рибу вам можуть приготувати безпосередньо на місці, у нашому ресторані. Процес риболовлі буде просто довершено смачною стравою з риби на мангалі.

Хоч він і порівняно невеликий, та періодично наші гості витягують із нього чималеньку рибу! Біля ставка є альтанка з мангалом, де можна відпочити з компанією під час риболовлі.

Якщо хочеться більшої водойми – на початку села Шаян є озеро «Силоамські купальні». Там можна і рибу половити, і поплавати на катамаранах, і відпочити в альтанці. Послуги платні, але судячи з того, що навколо озера багато рибалок, риба там теж водиться.

Проживання

Комфортні номери европейського рівня чекають саме на Вас!

Лікування

Цілюща мінеральна вода наповнена силою Карпатських гір.

Харчування

Ресторан та Гриль-Бар. У нас навіть дієтичне меню дуже смачне!