Процедури

Озокеритотерапія: лікування озокеритом «Гірський віск»

Озокеритотерапія – це один з ефективних методів лікування, який використовується у санаторії Карпатія, розташованому в мальовничому селі Шаян на Закарпатті. Ця процедура базується на використанні природного продукту – озокериту, який має багато корисних властивостей для здоров’я людини. У цій статті ми розповімо вам, що таке озокерит, що він лікує і як проходить процедура озокеритотерапії у санаторії “Карпатія”.

Що таке озокерит? 

Озокерит – це природний вуглеводень з групи нафтидів, який має воскоподібну консистенцію і схожий за зовнішнім виглядом на бджолиний віск. Озокерит зустрічається у різних кольорах, від світло-зеленого до чорного, і має характерний запах гасу. Озокерит видобувають з твердих порід і очищають від домішок. Озокерит застосовують у промисловості та медицині, особливо у фізіотерапії. Озокерит має зігріваючу, протизапальну, антисептичну, анальгезуючу та розсмоктуючу дію. Озокерит накладають на шкіру у вигляді компресів при різних захворюваннях опорно-рухового апарату, нервової системи, органів травлення, сечостатевої сфери та інших.

Що лікує озокерит? 

Озокеритотерапія показана при лікуванні багатьох захворювань та стані здоров’я, таких як: 
– запальні та дистрофічні хвороби спини і суглобів (остеохондроз, артроз, артрит тощо); 
– пошкодження опорно-рухового апарату і їх наслідки (переломи, розтягнення тощо); 
– пошкодження периферичної нервової системи, хвороби спинного мозку і їх ускладнення (радикуліт, невропатія, радикулопатія, невралгія, плексопатія тощо); 
захворювання кишково травного тракту (гастрит, панкреатит, холецистит і жовчнокам’яна хвороба, виразка шлунка і дванадцятипалої кишки тощо); 
– захворювання сечовидільної системи (уретритнефрит, пієлонефрит, цистит тощо); 
– захворювання жіночої статевої системи (аднексит, ендометрит, мастопатія тощо); 
– безпліддя; 
– захворювання вуха, горла, носа (отит, синусит, фарингіт тощо); 
– захворювання шкіри (екзема, псоріаз, нейродерміт тощо); 
– захворювання судин (варикозні захворювання, тромбофлебіт тощо). 

Озокеритотерапія: як проходить процедура лікування озокеритом

Озокеритотерапія у санаторії “Карпатія” проводиться за індивідуальними показаннями і під наглядом кваліфікованих медичних працівників.
  • Для процедури озокерит використовується гірський віск  – воскоподібна маса, до складу якої входять парафін, церезин, мінеральні масла та смоли.
  • Озокерит температурою 50-65 градусів накладають на хвору ділянку тіла і накривають покривалом.
  • Озокеритні аплікації мають протизапальний, судинно-розширюючий, розсмоктуючий, спазмолітичний ефект, стимулюють регенерацію тканин.
  • Тривалість процедури Озокерит – “Гірський віск” – 20-30 хвилин.
  • Курс лікування складає 10-12 процедур, які проводяться через день або чергуючись з іншими процедурами (масаж, магнитотерапия, водолікування, душ “Шарко” тощо). 
 
Озокеритотерапія – це сучасний і безпечний метод лікування, який допомагає покращити стан здоров’я і самопочуття людини. У санаторії Карпатія ви можете отримати якісне і професійне лікування озокеритом та насолодитися чудовими краєвидами Закарпаття.
 
Запрошуємо вас у санаторій Карпатія пройти курс лікування озокеритом та багато інших, не менш корисних, лікувальних процедур для Вашого здоров’я!

Цікаві дописи

Проживання

Комфортні номери европейського рівня чекають саме на Вас!

Лікування

Цілюща мінеральна вода наповнена силою Карпатських гір.

Харчування

Ресторан та Гриль-Бар. У нас навіть дієтичне меню дуже смачне!