Програми лікування

  • gallery
  • gallery
  • gallery
  • gallery

Масаж – оздоровлюйтесь релаксуючи!

Загальний масаж корисний всім, він має позитивний вплив на всі системи організму – нервову, м’язово-кісткову, серцево-судинну, дихальну, імунну, на шкіру та внутрішні органи.

Місцевий масаж призначається для корекції стану певних органів, частин тіла чи станів. Наприклад, масаж верхніх та нижніх кінцівок покращує крово- та лімфообіг у них, шийно-коміркової зони покращує стан шийного та грудного відділів хребта, кровопостачання головного мозку, знімає стрес та втому.

Антицелюлітний масаж підійде тим, хто не задоволений своєю фігурою, хоче її відкоригувати чи зменшити вагу.

Антистрес та арома-масаж допоможуть глибоко розслабити м’язи, покращити сон та емоційний стан, подолати депресію.

Стоун-терапія (масаж теплим та холодним камінням) посилює обмін речовин, регулює роботу вегетативної системи, активує ендокринну та імунну системи, сприяє енергетичній гармонізації організму.

Відтворити відео
Бамбуковий масаж. 

Бамбук – рослина, що вирізняється неабиякою життєвою силою. Недарма у Східній культурі вона є символом міцності, гнучкості, нестримного росту. Її енергетика чудово відчувається у масажі бамбуковими паличками. Майстри вправно використовують бамбук, стимулюючи енергетично активні точки тіла як на поверхневому, так і на глибокому рівнях. Особливість цього масажу в тому, що бамбукові палички, зазвичай, наповнюють піском чи дрібними зернятами, щоби при доторканні створювати вібрацію. Ефект від такого масажу неперевершений. Спеціалісти рекомендують його використовувати для схуднення. Також ви позбудетесь стресів, поганого настрою та думок, у вас поліпшиться кровообіг, зникне варикоз. І ще одна особливість – ця процедура сприяє омолодженню шкіри. 

Лімфодренажний масаж

Корекція фігури уже з першого сеансу. Далеко не всім відомо, наскільки важлива процедура лімфодренажу (лімфодренажного масажу). Вона просто життєво необхідна! Лімфодренажний масаж повинен входити до будь-якої антицелюлітної програми. Адже без нього неможливо перемогти целюліт і зменшити локальні жирові відкладення. Лімфодренаж усуває надлишкової рідини з жирової тканини. Порушення мікроциркуляції і внутрішній набряк – невід`ємна частина запальних процесів, дистрофії тканин та природного процесу старіння.
Також це ефективна профілактика для підтримання нормального метаболізму у здорових людей.

Масаж протипоказаний: при гострих гарячкових станах та високій температурі; кровотечах, хворобах крові; гнійних та будь-яких гострих запальних процесах; аневризмі; пухлинах; при гострих кишково-шлункових розладах; вираженому склерозі судин головного мозку; психічних хворобах із надмірним збудженням.

Проживання

Комфортні номери европейського рівня чекають саме на Вас!

Лікування

Цілюща мінеральна вода наповнена силою Карпатських гір.

Харчування

Ресторан та Гриль-Бар. У нас навіть дієтичне меню дуже смачне!