Ідеї відпочинку

  • gallery
  • gallery
  • gallery
  • gallery
  • gallery

Лікування дітей у Карпатії

Відпочинок та лікування дітей у Карпатах

Літо пролітає швидко. Дітям зараз, як ніколи, потрібні свіже повітря, активність і спілкування з близькими. А батькам – трохи переключитися і подбати про себе. 

Що ми пропонуємо дітям?

• Лідер у переліку розваг – літній басейн. Його вистачає дітям, щоби накупатися досхочу, і дорослим, щоб освіжитися у спеку.
• У літній період працює аніматор. Майстер-класи, квести, активні ігри на свіжому повітрі та настільні ігри в дитячому клубі – діти залишаться задоволені, а батьки зможуть полікуватися і просто відпочити.
• Гойдалки для старших і дитячий майданчик для малюків.
• Дитячі, підліткові та дорослі велосипеди – можна взяти в прокат і проїхатися по селу, з’їздити на велике озеро чи за морозивом.
• Дитячі ролики і велика літня тераса для тих, хто вчиться кататися.
• Баскетбольний, волейбольний майданчик, футбольне поле, бадмінтон.
• Саме час навчити дітей ловити рибу – на нашому ставку спокійно, і риба там водиться. В житті таке вміння точно пригодиться, яскраві спогади залишаться з дитиною на все життя, а комарі цього літа щось не дуже кровожерливі. (Вудки питайте на рецепції.)
• Настільний теніс, настільні ігри – ракетки та ігри питайте там само.
• Звісно ж, не забуваємо про спорт! Тренажери є в альтанці на вулиці, а також у спортзалі в лікувальному корпусі. Для прогулянок по лісу можна взяти палиці для скандинавської ходьби.
• Якщо хочеться нових вражень, то можна поїхати на екскурсію Закарпаттям, відвідати аквапарки чи басейни неподалік.

Лікування дітей в санаторії «Карпатія»

«Карпатія» – унікальний санаторій, де приймають на лікування дітей від 2-х років. Однак не всі лікувальні процедури дозволені дітям від 2-х до 12 років. Ось що ми можемо пропонувати нашим маленьким гостям.

Спелеотерапія. Усім без винятку дітям буде дуже корисним перебування у нашій соляній камері – «очистить» легені, покращить постачання киснем, підвищить імунітет. Це як побувати на морі, тільки у кілька разів ефективніше.

Хочете забути про вічні соплі й менше хворіти протягом року? Вам показана саме соляна кімната – спелеотерапія. Перебування у соляній камері також допоможе дітям зі складнішими проблемами – бронхіальна астма, хронічні бронхіти, ларингіти тощо. Наше лікування допоможе або суттєво зменшити, або й зовсім відмовитися від медикаментозного лікування. І все це – безболісно, без “хімії” та “гормонів”. Для найактивніших влаштовуємо дитячі сеанси – вмикаємо аудіоказки і вмикаємо світло.

Водолікування. Із широкого спектру цих процедур водолікування діткам пропонуємо перлинні ванни. Малюки просто у захваті від бульбашкової води, а користь від таких процедур велика. Тут і м’який масаж, покращення кровообігу, легкий лімфодренаж, і стимулювання імунітету, і заспокоєння нервової системи. Для запобіганням застудами можна ванни з додаванням пініментолу.

Фізіотерапія:
– механічний масаж стоп;
– озокеритопарафінотерапія;
– тубус-кварц;
– інгаляції;
– магнітотерапія;
– магнітолазеротерапія;
– ультразвукова терапія;
– зовнішній проектор (інфрачервоне тепло);
суха витяжка хребта;
– турмаліновий мат;
– апітерапія;
– дитячі масажі.

Обстеження. На щастя, у нас не потрібно ходити по різних закладах чи сидіти в чергах з дитиною, яка плаче від голоду і нудьги. Всі потрібні аналізи можна здати прямо в санаторії (і зразу спокійно іти снідати), а ми оперативно доставимо їх у партнерську лабораторію «Астра-Діа». Для діток із хворобами органів дихання є спірографія.

Всі лікувальні процедури мають різні показання та протипоказання, рішення про призначення, тривалість та частоту приймає лікар санаторію після огляду дитини та консультації з батьками. Переконливо просимо привозити з собою санаторно-курортну карту дитини або виписку від сімейного лікаря з амбулаторної карти про наявність захворювань, особливо якщо у дитини є середні та важкі патології. Також обов’язково привозити довідку про епідоточення (відсутність контакту з інфекційними хворими протягом останніх 14 днів). 

Проживання

Комфортні номери европейського рівня чекають саме на Вас!

Лікування

Цілюща мінеральна вода наповнена силою Карпатських гір.

Харчування

Ресторан та Гриль-Бар. У нас навіть дієтичне меню дуже смачне!