Акція у FB #карпатія_лікує

Розкажіть свою історію і виграйте!

У вересні в «Карпатії» був черговий ювілей – 10 років лікувальному відділенню! (До вересня 2008 року «Карпатія» працювала як готельний комплекс.)

За 10 років ми оздоровили понад 25 тисяч гостей, з яких значна частина приїздить щороку, а дехто навіть двічі на рік  :)
Ми намагаємося постійно вдосконалюватися і ставати кращими, тому уважно ставимося до відгуків наших гостей. 
Ми маємо багато прикладів серед гостей, коли:
• завдяки нашій спелеотерапії забувають про астму та інші проблеми дихальних шляхів на півроку-рік або й назавжди;
• завдяки правильному поєднанню дієти, мінеральних вод, вправ та процедур вдається очистити організм та суттєво знизити вагу;
• завдяки грамотно призначеним мінеральним водам та процедурам вдається позбутися хвороб шлунково-кишкового тракту або ж досягти тривалої ремісії;
• і ще багато прикладів, коли після лікування у «Карпатії» суттєво покращилася якість життя наших гостей.

Але це все наші слова, а ми пропонуємо вам написати про свої результати оздоровлення і на особистому прикладі допомогти іншим справитися з недугами без медикаментів!

Отже, УМОВИ АКЦІЇ: 
• до 14 жовтня поділіться на нашій сторінці у Facebook своєю історією або відгуком про результати лікування у санаторії «Карпатія» із хештегом #карпатія_лікує;
• вкажіть, чи згодні ви відповісти на повідомлення в приват, якщо у когось схожа проблема і ваш коментар стане у нагоді;
• 15 жовтня 2018 на нашій сторінці з допомогою сервісу random.org ми оберемо 3 переможців, які отримають платинову картку бажаного гостя та 1 головного переможця, який отримає путівку на 10 днів у «Карпатію»!

Дякуємо вам усім, що ви є, і зичимо здоров'я!
Ваша «Карпатія»
 

Відгуки учасників акції на нашій сторінці у FacebookОльга Гричак

Немає нічого ціннішого в житті, ніж здоров'я та щастя дитини. Думаю, з цим погодиться кожен, хто читатиме дану статтю.
Ця історія саме про здоров'я.

Вже два з половиною роки я щаслива мама маленької донечки Даринки. Її поява на світ внесла яскраві фарби в моє життя, а разом з тим відчуття тривоги та відповідальності за своє маля.

Даринка росла здоровою та веселою дівчинкою та до 1,5 року практично не хворіла. В рік і шість місяців вона перенесла складну форму вітрянки, яка практично знищила імунітет дитини. І тут почалося...

Біля 3 тижнів підряд лікарі не могли встановити походження страшного лаючого кашлю. Виписували один сироп за іншим, які, окрім розладів шлунку, не давали жодного результату. Після отримання рецепту на антибіотик я вирішила звернутися до інших лікарів, щоби зрозуміти, що відбувається з дитиною. Так вперше нам поставили діагноз ЛАРИНГІТ.

ЛАРИНГІТ — запалення слизових оболонок гортані, викликане частими застудами або вірусами. Складність даного захворювання в тому, що за лічені години розвивається вкрай тяжка форма захворювання із виникненням дихальної недостатності та асфіксії — так званий круп або несправжній круп. Особливо небезпечним він є у дітей, оскільки в силу меншого розміру гортані виникає сильне звуження просвіту гортані і зупинка дихання. Що без своєчасної медичної допомоги може призвести до смерті дитини.
Страшно і те, що кожного разу для усунення ларингоспазму у дитини, єдиними дієвими препаратами є гормональні препарати: ректодельт, дексаметазон, пульмікорт. Мами, які стикалися з подібним діагнозом, мене зрозуміють. Крім цього, ларингіт має здатність переходити в хронічний ларингіт, а в подальшому перейти в бронхіальну астму.

За 6 місяців швидка в моєму домі була майже кожну п'ятницю. Донечка вже знала, якщо мама ввечері відкриває двері — приїхала швидка. Будуть уколи і знову виснажливе лікування...Не має нічого страшнішого для мами, ніж сльози дитини. Ці очі, які шукають захисту у Ваших очах.

Мені пощастило, бо на моєму шляху з'явилася людина, яка вказала на дієвий та безболісний шлях вирішення проблеми. За що я завжди буду безмежно вдячна. Порадили санаторій “Карпатія”, зокрема, унікальну та надзвичайно дієву солетерапію. Особливість та унікальність соляної камери у «Карпатії» полягає в тому, що тут вдалося відтворити клімат, практично ідентичний відомим соляним шахтам Всеукраїнської алергологічної лікарні у Солотвино.

Я багато де була в соляних кімнатах, але жодна з них не схожа на соляну кімнату в Карпатії. За 2 тижні інтенсивного курсу, який супроводжувався купанням в прохолодному басейні, прогулянками на свіжому повітрі та активним відпочинком, нам вдалося забути про безкінечні інгаляції гормональними препаратами, про уколи та взагалі про слово ларингіт.
Все літо моя дівчинка не пропустила жодного дня в садочку. Жодної тривожної ночі і ніякого лікування. В жовтні ми повторимо курс, щоби закріпити результат.

Якщо ця стаття допоможе хоча б одному малюку позбутися цієї недугу, я вважатиму це доброю справою.
Дорогі мами, шукайте альтернативи для своїх діток. Природа створила унікальні ресурси, аналогів яким людина створити не зможе ніколи.


Цей відгук на FB >>Руслана Кофлан

Моє місце сили та здоров‘я з 2012 року! Тут і справді, лікують і надихають! Санаторій "Карпатія" – моя любов!

Цей відгук на FB >>Юрій Марухно

Усім добрий день! 
Хочу поділитися своїм враженням про санаторій «Карпатія», тому що відпочиваю у цьому чудовому закладі регулярно з 2009 року і маю достатній досвід, щоб це зробити. Сподіваюся, що мій відгук прочитають, насамперед, ті, хто ще не відвідував «Карпатію», бо ті, хто тут відпочивав – обов`язково повертаються. Річ у тому, що у санаторії «Карпатія» зійшлися усі складові, які забезпечують гарній відпочинок і оздоровлення.

Як лікар я, насамперед, хочу звернути увагу на оздоровлення. Що ми очікуємо від санаторно-курортного лікування? Це – уповільнення прогресу хвороби, зменшення числа загострень і рецидивів при хронічних захворюваннях та підвищення працездатності. 

Що має для цих цілей санаторій «Карпатія»: 
- бювет з мінеральними водами, які нормалізують основні функції шлунково-кишкового тракту та успішно лікують чималий список хвороб. Не забувайте, що до складу мінеральних вод Шаяна входить кремній, який визнаний елементом життя, без якого людина жити не може;
- сучасна лікувально-оздоровча база. В основу багатьох процедур закладена лікувальна властивість мінеральних вод;
- кліматотерапія – прогулянки та ігри на свіжому повітрі, екскурсії до оточуючого букового лісу, які мають тонізуючу дію та загартовують організм;
- дієтичне харчування, яке є одним з найважливіших факторів ефективного лікування хронічних захворювань шлунково-кишкового тракту, печінки, нирок, цукрового діабету, ожиріння, допоможе відновити обмінні процеси та покращити функції окремих систем організму.

Таким чином, вплив лікувальних процедур в санаторії «Карпатія» поєднується з потужним впливом на організм усієї суми природних умов. Сюди відносяться тривале перебування на повітрі, позитивний вплив ландшафту, ароматів оточуючих квітників, букові ліси та активний руховий режим.

В умовах санаторію, незважаючи на різноманітність лікувальних комплексів, кожному хворому призначають індивідуальне лікування, адекватне реактивності різних функціональних систем при тих чи інших формах і стадіях захворювання, а також загальному стану.

Це так, коротенько, аби не вважали, що я вирішив прочитати лекцію з санаторно-курортного лікування.

Вплив на своє здоров`я я завжди контролюю – перед поїздкою до «Карпатії» роблю клінічні та біохімічні аналізи крові, УЗ-дослідження шлунково-кишкового тракту тощо. Після оздоровлення зазначені аналізи та обстеження повторюю. І жодного разу «Карпатія» мене не підвела – насамперед нормалізуються біохімічні аналізи крові: глюкоза крові, так звані печінкові показники  – АлАТ , АсАТ, Гамма-ГТ; холестерин крові, тригліцериди, загальний білок тощо. Покращується загальний стан організму, проходить втома, нормалізується сон, підвищується настрій.

Декілька разів ми (у санаторії відпочиваю разом з дружиною) намагалися «зрадити» «Карпатії» – відпочивали та лікувалися в інших санаторіях України. Але знову і знову повертаємося назад. Для нас, мешканців столиці, санаторій «Карпатія» – це рідкісне місце затишку та спокою, де все чітко організовано і працює надзвичайно професійний та гостинний персонал. 

Хочу побажати санаторію «Карпатія» подальшого процвітання! Усім, хто ще не відпочивав у санаторії, хочу рекомендувати обов`язкове оздоровлення та відпочинок. У любу пору року «Карпатія» чудова!

З вами був заслужений лікар України, кандидат медичних наук, заступник головного лікаря обласної лікарні, відпочиваючий зі стажем – Марухно Юрій Іванович з родиною!

Цей відгук на FB >>

Маргарита Шевцова

В 2018 году моя семья провела зиму и встретила весну в замечательном месте, которое подарило массу приятных моментов, дало ощутить настоящий закарпатский колорит и, самое главное, оздоровиться, получить заряд энергии!

Чтобы описать все эмоции, полученные от отдыха в "Карпатии", не хватит дня, но я попробую. :)

Приятности начались ещё не доезжая до санатория, когда выйдя из поезда нас ожидал трансфер, водитель пан Василь – это просто человек, который заряжает положительными эмоциями на месяц, рассказывая о культуре своего города, шутит в стиле Закарпатья, первое спасибо скажу за такой замечательный ТРАНСФЕР.

Далее меня ожидали лучики, лучики солнца в лице девушек на ресепшене, никогда не забуду слова Алисы: «Ви приїхали відпочивати, тому маєте право на забаганки», такого обращения я не встречала ещё ни в одной стране, поэтому второе спасибо хочу сказать за девочек АДМИНИСТРАТОРОВ.

Говорить о том, что процедуры не только эффективны для здоровья, но и приносят моральное удовлетворение от атмосферы, в которой они проходят, наверно и не нужно, приятная музыка, вежливый мед персонал, а аромат минеральных ванн с добавками бишофит я не забуду ещё долго, после процедур в Карпатии я полгода не вспоминала о болях в спине, а это для Мамы двойни показатель. Но главной целью нашего приезда было оздоровление одного из сыновей, ребёнок часто болеет обструктивным бронхитом, дабы избежать появления астмы, я стала искать как и где оздоровить ребёнка, совершенно случайно нашла санаторий "Карпатия", соляная комната сразу бросилась мне в глаза и я не ошиблась, после курса в 14 дней наш сын не болел 6 месяцев,для нас это рекордное время, так как ни один месяц не проходил без неутешительного диагноза, стоит сказать особенное спасибо Оксане Петровне, что допустила к этой процедуре малыша, которому нет ещё 2х лет.

Третье спасибо будет в адрес ОКСАНЫ ПЕТРОВНЫ И ВСЕМУ МЕД ПЕРСОНАЛУ. Колыба стала любимым местом моих детей, именно благодаря вашим официантам мои мальчики в 2 года выучили первое украинское слово – дякую, благодаря замечательным поварам, на ресторанном питании, за 14 дней я привезла назад домой 5 кг, при том что пыталась заниматься спортом в спортзале вашего санатория. В связи с этим четвёртое спасибо будет адресовано всем ПОВАРАМ, ОФИЦИАНТАМ КОЛЫБЫ.

Стоит отметить замечательную территорию, красивейшую природу, пруд, белочки, а распускающиеся фиолетовые цветочки из-под снега покорили меня. Шум реки и запах дров, идущий в наш коттедж, тоже не может оставить равнодушным ....Я очень надеюсь, что судьба подарит ещё такой шанс, как отдых в замечательном месте с названием Санаторий Карпатия❤ 

Я готова рассказать больше про это замечательное место в личной переписке всем, кому интересен незабываемый отдых и оздоровление.
 

Цей відгук на FB >>Леся Іванівна (Ірина Желізко)

У санаторій "Карпатія" їздимо з чоловіком та внуками по 2 рази на рік (в листопаді-грудні та березні). Вже 15 разів відпочивали тут. Збираємося пізньої осені знову їхати. 

Хворію бронхіальної астмою і тому саме в весняно-осінню пору їдемо до санаторію, щоби попередити загострення хвороби. 

«Карпатія» розташована у мальовничому тихому місці, де чисте повітря, простора територія серед карпатських гір. В санаторії сучасна лікувальна база. Всі процедури розташовані компактно і зручно. 

Унікальна соляна камера, завдяки якій у мене порідшали приступи бронхіальної астми. Саме завдяки цьому я відмовилася від прийому гормональних препаратів. 

Процедури відпускають вчасно, без черг. А які чуйні, уважні та кваліфіковані лікарі! Особливо хочеться відмітити головного лікаря – Оксану Петрівну. Весь медперсонал дуже добре ставиться до відпочиваючих. На рецепції завжди привітні адміністратори (особливо Аліса), з хорошим настроєм, який передається нам. З бювету п'ємо цілющу мінеральну воду "Шаянська-4" та "Шаянська- 242". У ресторані "Колиба" завжди замовляємо дієтичне харчування, дуже смачно! Жили в номерах "Стандарт" та в котеджі – всюди чисто і затишно. 

Спасибі всім працівникам "Карпатія" за наш чудовий відпочинок і оздоровлення! З повагою, Леся Іванівна

Цей відгук на FB >>
 

Наталія Пукало

Ми боремося з приступами астматичного кашлю уже більше трьох років, які діагностики ми не проходили, ніхто чітко не міг сказати причину такого стану. Цього року відпочинок на морі вирішили замінити лікувальним відпочинком у «Карпатії». Після солетерапії та інших процедур моя дитина перестала кашляти і суттєво зменшились алергічні реакції. Уже минуло три місяці і я дуже вдячна «Карпатії» за цей результат!
 

Цей відгук на FB >>

Тетяна Марухно 

Хочу додати декілька своїх вражень про санаторій «Карпатія» до посту мого чоловіка Марухно Юрія. Намагатимусь зробити це коротенько.
1. По лікувально-оздоровчому процесу:
- великий комплекс фізіотерапевтичних процедур – від дарсонвалізації до ароматерапії;
- різноманітний вибір ванн – від перлинної до винної;
- професійні масажисти роблять чудові масажі – від класичних до стоун-масажу;
- соляна кімната - дуже корисна, професійна і велика кількість бажаючих.
2. Косметологічний кабінет – професійний (як бачите, у мене часто повторюється це слово) косметолог. Для жінок, які не мають можливості відвідати косметологічний кабінет у себе вдома, це чудова нагода зробити себе привабливішою!
3. Баня. У «Карпатії» баня – це одне з найулюбленіших наших місць, побувайте обов'язково!
4. Для занять спортом, оздоровлення і схуднення – різновікові велосипеди, спортивні майданчики, тренажерний зал, Скандинавська ходьба.
5. Про екскурсовода у санаторії «Карпатія» (і не тільки!) треба було б написати окремо. Сергій Прокоп! Хто ще про нього не чув – обов'язково помандруйте з Сергієм по Закарпаттю. Його екскурсії - це пісня!
Можна було б написати ще багато чого, але боюся, що великий коментар не будуть читати.
Велика подяка персоналу санаторію - усім-усім, хто там працює.
І ще, санаторій постійно змінюється – ремонтується, реконструюється, закуповує нове медичне обладнання. Приїжджаєш і бачиш – з'явилося щось новеньке. І завжди воно на користь відпочиваючим!
Це моє враження! Приїздіть і залиште своє!

Цей відгук на FB >>

Ніна Четирьова

Мы с мужем ездим в «Карпатию» уже 8 лет, хотя для нас далековато (из Одессы), но нам настолько все у вас нравится, что хочется вновь вернуться ! Прекрасный персонал, сервис, вкусная и полезная еда, шикарная территория, лечебная база и минеральная вода – все это заряжает здоровьем и позитивом. Особенно мне нравятся подводный душ-массаж и спелеотерапия, а муж забывает о боли в спине после озокерита и массажа! Спасибо большое, скоро снова приедем!

Цей відгук на FB >>