Ресторан

Справді смачно!

У традиційній закарпатській «Колибі» навіть дієтичне меню дуже смачне! При цьому здоровим членам родини забезпечується повноцінне ресторанне харчування, що поєднує закарпатську, угорську, румунську та словацьку кухні. Екологічно чисті продукти, гриль-меню, страви, приготовані у тандирі – м-мм, пальчики оближеш!

На вечерю можна також замовити власноруч впійману в ставку рибу чи гриби, знайдені під час прогулянки в тутешньому лісі. А якщо хочеться влаштувати справжнє закарпатське свято, рекомендуємо замовити ціле ягня, смажене на грилі!

Автентична атмосфера у всьому: дерев`яні меблі, чудовий вибір місцевих вин, жива музика у виконанні місцевих музик. Чудове місце, щоб добре поїсти та поспілкуватись чи достойно відсвяткувати будь-яку подію.

Врахуйте, що у вартість санаторно-курортної путівки входить 3-разове дієтичне харчування. Вам запропонують 2 варіанти комплексних сніданків, обідів чи вечерь на вибір. Додатково ви можете замовляти собі будь-які страви з ресторанного меню (бажано у межах дієти, призначеної лікарем :)

Якщо ж ви оплачуєте тільки проживання, у вартість входить сніданок. Усе інше харчування ви можете замовляти на власний розсуд.

Святкова тераса

У нас є велика тераса на 200 осіб. У теплу пору року тут можна незабутньо відсвяткувати весілля, ювілей чи корпоратив.

Подивитися фото >>

Вечірнє кафе

У теплий час працює вечірнє кафе – це винний підвал, в якому можна скуштувати різні закарпатські вина, посидіти за келихом пива чи поспілкуватися з друзями за кальяном.