Про комплекс

Чарівна «Карпатія»

«Карпатія» – санаторій вищої категорії (Сертифікат МОЗУ № 011777 від 24.12.13), який відрізняється від багатьох інших закладів відпочинку в Карпатах. Найчистіше повітря, тиша і спокій, простора територія серед карпатських гір... Комфортні номери, сучасний лікувальний центр, розвинена інфраструктура -- ось що гарантує вам відмінний відпочинок у Закарпатті та поліпшення здоров`я.

Санаторій «Карпатія» визнаний одним із кращих у Карпатах, це перлина відомого курорту Шаян, багатому джерела цілющої мінеральної води. Цей курорт був відомий ще за часів Австро-Угорщини, а води «Шаянські» поставлялися магнатам Парижа, Відня, Будапешта.

Наші гості кажуть, що тут лікує сама природа. Відкриємо вам секрет: персонал «Карпатії» їй старанно допомагає.
 

Наші переваги

СУЧАСНА ЛІКУВАЛЬНА БАЗА та велика кількість процедур, власний бювет із двома видами мінеральних вод «Шаянські». Ми приймаємо  на лікування дорослих та дітей від 2-х років, лікуємо хвороби шлунково-кишкового тракту, жовчовивідних шляхів, обміну речовин, органів дихання, опорно-рухового апарату. Spa-процедури, косметолог та оздоровчі програми – для тих, хто хоче покращити своє самопочуття чи зовнішність. У вартість санаторно-курортної путівки входить комплекс, необхідний для ефективного оздоровлення, але ви можете проживати в «Карпатії», як у готелі, і вибирати процедури на свій розсуд (за погодженням з головним лікарем).

Детальніше про лікування >>

ПРОСТІР. Простора закрита територія посеред букового лісу (найкраща атмосфера для людей, які хворіють на алергії та астму) – багато місця для прогулянок та розваг, ви почуваєте себе затишно і захищено. Закарпаття славиться своєю екологічною чистотою, а Шаян – своїм унікальним м’яким мікрокліматом. Тут є охоронюваний паркінг, ставок для риболовлі, тенісний корт, літній басейн, дитячий майданчик, спортзал.

Детальніше про те, чим зайнятися  >>

КОМФОРТ. Затишні сучасні номери категорії 4*, з усіма умовами та дрібницями, необхідними для того, щоби ваш відпочинок був справді чудовим. До ваших послуг 50 номерів: є одно-, двокімнатні, а сім’ї з дітьми та компанії надають перевагу двоповерховим котеджам. Прямо на території санаторію знаходиться ресторан «Колиба», де вам запропонують дієтичне чи ресторанне харчування – завжди смачне, свіже, з екологічно чистих місцевих продуктів.

Проглянути номери >>

Ціни на санаторно-курортні путівки у 2019 році  >>

1 – в`їзд, охорона, адміністрація
2 – ресторан «Колиба»
3 – лікувальний і spa-центр, готель
4 – банька
5 – пінг-понг
6 – готель
7 – літній басейн
8 – дерев’яні котеджі
9 – спортзал, конференц-зал, прокат
10 – дитячий майданчик
 

11 – вечірнє кафе: винотека, кальян
12 – готель
13 – дитячий будиночок
14 – футбол, баскетбол, волейбол
15 – святкова тераса, амфітеатр
16 – літнє кафе
17 – ставок з рибою
18 – апітерапія (сон на вуликах)
19 – футбол, волейбол
20 – автостоянка