Рецепція, тел.:
+38 (03142) 59-228,
+38 (03142) 59-310
цілодобово
+38 (067) 312-76-45
Бронювання, тел.:
+38 (067) 312-76-49
з 9:00 до 18:00

office@karpatia.com.ua
вул. Центральна, 87,
с.Шаян, Хустський р-н,
Закарпатська обл.
Україна, 90457


Головна сторінка → ЛІКУВАННЯ → Програми

Програми

Програма детоксикації та очищення у «Карпатії»
У програму входить:

щодня
• дієтотерапія
Ви не повірите, але в «Карпатії» дієтичне харчування дуже смачне! Краще приїжджайте перевірити. 
• прийом мінеральної води
Мінеральні води «Шаянські» мають детоксикаційні властивості та покращують обмін речовин.
• скандинавська хода, лікувальна фізкультура, механотерапія
Скандинавська хода з професійним інструктором по карпатському лісу – це справжнє задоволення. 

через день
• гідромасажна ванна та «іспанський плащ»
«Іспанський плащ» – це обгортування простирадлом, змоченим у ропі. У гідромасажній ванні зайві кілограми тануть на очах, тіло розслабляється, а шкіра стає молодою і пружною.
• мінеральна або хвойна ванна з обгортуванням та інфрачервона сауна

Додатково рекомендуємо: підводний душ-масаж, загальний та лікувальний масаж, соляну камеру, косметологічні процедури.

Всього за 10 днів ви станете стрункішою та бадьорішою! 

Підводний душ-масаж

Приємна процедура, що поєднує в собі цілющу дію води та масаж. Це одна з найдієвіших процедур у боротьбі зі зайвою вагою та целюлітом, а також із нервовим напруженням. Під водою на тіло впливають сильним струменем води (1-2 атмосфери на тулубі, 3-4 на кінцівках), імітуючи прийоми класичного лікувального масажу (погладжування, розтирання, розминка і вібрація).

6 важливих переваг підводного душа-масажу:
1) Прискорює обмін речовин і активно сприяє зниженню ваги, стимулює розщеплення жирів;
2) Знімає набряки, активізує роботу венозної та лімфатичної систем;
3) Зменшує прояви целюліту;
4) Покращує тонус шкіри та м’язів;
5) Покращує рухливість суглобів та хребта;
6) Знімає нервове напруження, покращує загальний стан організму, піднімає настрій.

Загалом після процедури почуваєшся так, ніби заново народився – така легкість і гнучкість у всьому тілі, такий спокій і блаженство!
 

Інфрачервона сауна

Завдяки унікальній конструкції випромінювачів інфрачервоні хвилі можуть проникати в тіло людини на глибину до 4 см. Саме таке глибоке проникнення передає організму теплову енергію і покращує загальний стан. Інфрачервоні хвилі прогрівають тканини, органи, м`язи, кістки і суглоби, прискорюють потік крові й інших рідин тіла, нормалізують кров`яний тиск, прискорюють загоєння ран, сприяють розсмоктуванню шрамів і рубців. Посилення циркуляції крові збільшує метаболічний обмін, що, у свою чергу, підсилює дію імунної системи організму, поліпшує живлення м`язів, різко підвищує постачання тканин киснем. Прогрів тканин тіла викликає природну реакцію потовиділення.

Для тих, хто хоче схуднути, сауна – справжня знахідка:
усього півгодини в ній, і ви спалите від 9 000 до 24 000 калорій. При заняттях спортом вам довелося би пробігти приблизно 10 км, щоб досягти аналогічного результату.

Якщо ви активно займаєтеся спортом, то у ваших м`язах постійно накопичується велика кількість молочної кислоти, яка викликає біль і дискомфорт. Сеанс в інфрачервоній сауні швидко виводить кислоту і нейтралізує неприємні відчуття.

Через прискорення кровообігу у вашому організмі прискорюється обмін речовин, що призводить до досить швидкого збільшення м`язової маси та зменшення жирової.


Скандинавська хода (nordic walking)

Відмінно корегує контури тіла, підтягує і навіть у чомусь допомагає замінити силову аеробіку. У середньому за тренування спалюється стільки ж калорій, скільки ви витратили, протягом години бігаючи зі швидкістю 7-8 км/год. на біговій доріжці. За типом метаболічного навантаження це кардіо-, тобто вправи, що покращують роботу серця, зміцнюють судини. Використання трекінгових палиць дозволяє отримати додаткове навантаження на м`язи рук і корпусу.

Цей вид тренування має переваги перед звичайною ходьбою і щодо так званого відкладеного «жироспалювання» – клінічно доведений факт прискорення основного обміну речовин після тренування на цілих 12-24 годин. Це вражаючий результат, який можна порівняти з результатами від силових тренувань помірної інтенсивності.

При скандинавській ході:
• Одночасно тренуються 90% м’язів тіла, забезпечуючи рівномірне навантаження на верхню та нижню групу м’язів
• Спалюється на 46 калорій більше, ніж при іншій спортивній ході. Півгодини тренувань позбавлять вас 300 калорій та на 24 години забезпечать активізацію обміну речовин
• Покращується тонус серця та всієї серцево-судинної системи. В середньому пульс зростає на 10-15 ударів
• Підвищується витривалість організму, що необхідно людям з проблемами зі здоров’ям та тим, хто активно займається спортом.

Санаторій «Карпатія» знаходиться безпосередньо серед лісового масиву, тому під час скандинавської ходьби ви будете насолоджуватися кришталево чистим, солодким гірським повітрям, а також неймовірно гарними краєвидами.

Мінеральна вода

Мінеральна вода «Шаянська» насичує організм цінними мікроелементами – кальцієм, магнієм, залізом, допомагає очистити його від шлаків, токсинів та сечового піску, зменшує прояви алергії.

Це доповнюється детоксикаційною дією колоїдної форми метакремнієвої кислоти. Так, у мінеральних водах «Шаянських» міститься кремній, що славиться своїми цілющими властивостями, зокрема, покращує обмін речовин і допомагає виводити радіонукліди.

Детальніше про мінеральні води «Шаянські» >>

 
Послуги косметолога

Для вражаючого ефекту перевтілення професійний косметолог запропонує вам програми догляду за обличчям та тілом. У тому числі обгортування, які додатково сприяють схудненню та покращують тонус шкіри.

Кілька слів про косметолога у «Карпатії» >>


Ціни 
За звичайними цінами на санаторно-курортні путівки в санаторії «Карпатія».

Ціни на путівки >>

Якщо у вас виникли якісь питання, не соромтеся задати їх нам за номерами:
Рецепція, цілодобово: +38 (03142) 59-228, 59-310, +38 (067) 312-76-45
Відділ бронювання, в робочий час: +38 (067) 312-76-49
з 9:00 до 18:00